Корисні поради для тих, хто не любить літо

Збір коштів на потреби армії України
15.06.2018

Корисні поради для тих, хто не любить літо

Виявляється, що яскраве сонце та спека корисні далеко не кожному

Вважається, що влітку кожен з нас перебуває в бездоганному настрої  і радісно витрачає час на розваги, туризм чи веселі подорожі з друзями. Проте це не зовсім так. Існують люди, для яких кліматичні особливості спекотного українського літа можуть бути шкідливі.

Мова йде про людей, що страждають на так званий сезонний афективний розлад (САР). Для цих бідолах час відпусток та яскравого світла стає справжнім жахом, що супроводжується безсонням та поганим настроєм.

Результат пошуку зображень за запитом "сезонний афективний розлад"

Симптоматика САР дуже подібна до різноманітних психічних розладів депресивного характеру. Таких людей часто втомлює сонячне світло. Це пов’язано з тим, що велика кількість сонячного світла впливає на зменшення виробництва гормону мелатоніну в організмі. А це важливий гормон, що відповідає за настрій.

То ж якщо ви погано почуваєтесь влітку чи страждаєте від поганого настрою, намагайтесь частіше знаходитись в тіні та носити темні окуляри.

Результат пошуку зображень за запитом "сезонний афективний розлад"

Часто під час САР в людини також можуть виникнути проблеми зі сном. Зміна звичного циклу сну та постійна потреба в  денному сні – все це призводить до безсоння. Для того, щоб уникнути негативних наслідків, необхідно за дві години до того, як ви підете до ліжка закривати штори у кімнаті.

, , , , , переглядів: 1 574

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *