Корисні поради, як знайти вкрадений телефон

Збір коштів на потреби армії України
07.12.2018

Корисні поради, як знайти вкрадений телефон

Смартфон можуть вкрасти у кожного з нас, а от як його повернути – знають далеко не всі.

1. Зателефонуйте на телефон. Якщо ви втратили звичайний телефон (не смартфон), з якого не можна підключитися до інтернету, то відстежити пристрій онлайн не вийде. Правильніше за все просто зателефонувати на свій номер. Не виключено, що злодій вже вийняв симкарту, або ж вимкнув телефон. І все ж, варто спробувати подзвонити.

2. Напишіть повідомлення. Навіть якщо на дзвінок не відповідають, спробуйте написати повідомлення. Можливо, злодій передумає і вирішить повернути телефон власнику. До того ж, можна вказати на винагороду, якщо телефон, або інформація, яка на ньому зберігається для вас дуже важлива.

Результат пошуку зображень за запитом "вкрали смартфон що робити"

3. Будьте обережні, якщо домовитеся зустрітися. Якщо людина, яка вкрала чи випадково знайшла телефон, погодиться зустрітися з вами і повернути пристрій, то робіть запобіжні заходи. Варто відзначити, що домовлятися варто тільки в тому місці, в якому буде багато народу. До того ж, не рекомендуємо ходити самими на зустріч. А ще краще, повідомити про це правоохоронним органам, щоб вони вас підстрахували, як у справжньому бойовику.

4. Зверніться до органів влади. При зверненні в поліцію про втрату телефону вам зможуть надати обмежену допомогу в пошуку пристрою. Зателефонуйте в поліцію за нетерміновим номером. Працівник відділення запитає у вас серійний номер пристрою. На смартфоні в якості серійного номера може виступати Android ID, який вказаний під батареєю (якщо вона знімна). У разі, якщо смартфон знайдуть, вам неодмінно повернуть.

Результат пошуку зображень за запитом "вкрали смартфон що робити"

5. Повідомте оператору. Якщо дзвінок на ваш телефон залишився без відповіді, то зателефонуйте оператору мобільного зв’язку та повідомте про крадіжку телефону. Можливо, компанія зможе виявити ваш пристрій з допомогою системи навігації GPS, якщо у неї достатньо ресурсів і прав.

, , переглядів: 1 112

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *