Корисні лайфхаки: як видалити сліди від жуйки з одягу і волосся

Збір коштів на потреби армії України
17.01.2021

Як видалити жувальну гумку з волосся?

Рослинна олія

Нанесіть руками або за допомогою зубної щітки на уражену ділянку волосся соняшникову, оливкову або будь-яку іншу рослинну олію. Жувальна гумка вбере її, через що структура стане менш липкою і нееластичною — якраз те, що потрібно, щоб вичесати її з волосся гребінцем. Після процедури голову необхідно вимити, інформує Ukr.Media.

Вазелін і майонез

Принцип використання до болю простий: через жирну текстуру обох засобів, навіть липка жуйка повинна зіслизнути, якщо волосся навколо неї змастити майонезом або вазеліном. Не забудьте видалити залишки того чи іншого після того, як позбавите волосся з жувальної в’язниці.

Кубик льоду

Прикладіть лід до жувальної гумки, що застрягла в волоссі, на 10-15 хвилин. За цей час жуйка повинна затвердіти настільки, що її можна буде легко розламати, дбайливо витягаючи з волосся по шматочку

Як видалити жувальну гумку з одягу?

Перш ніж використовувати будь-який із способів, переконайтеся, що ви таким чином не пошкодите тканину.

Прасування

На прасувальну дошку підкладіть шматок картону, зверху — річ, до якої прилипла жувальна гумка (липкою стороною до картону). Пропрасуйте її з виворітного боку: жуйка розм’якне і прилипне до паперу.

Білий оцет

Налийте оцет в ємність, і підігрійте його в мікрохвильовій печі — рідина повинна бути гарячою, але не кип’яченою. Поки оцет не охолов, нанесіть його за допомогою зубної щітки на жувальну гумку і злегка потріть. Після видалення жуйки, річ необхідно випрати.

, , , , переглядів: 801

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *