Котик – повноцінний член родини: як обрати домашнього улюбленця

Збір коштів на потреби армії України
19.07.2018

Котик – повноцінний член родини: як обрати домашнього улюбленця

Муркотливі пухнастики давно стали повноцінними членами родини для багатьох із нас. Якщо ви тільки вирішили завести домашнього улюбленця, дізнайтеся, як підійти до цього грамотно і правильно.

Не вибирайте кота просто по зовнішності. Так само, як і людей, кішок не слід судити тільки по їх зовнішній красі. Найбільш важливим аспектом в даному випадку є їх внутрішня краса.

Майже всі породи кішок між собою більш схожі як в плані темпераменту (не хочуть нічого робити), так і в плані форми тіла, у порівнянні з породами собак. Деякі з них трохи дружелюбніші, інші більше схильні до дещо специфічної поведінки (деякі дуже люблять воду, наприклад), але більшості людей добре підходять кішки будь-якої породи, або звичайні  дворняги.

Результат пошуку зображень за запитом "як вибрати кота"

Уважно розгляньте довжину шерсті кішки. Коротка шерсть (гладка глянсова шерсть) або середня (не дуже пухнаста шерсть) є оптимальним варіантом для більшості людей. Кішки з короткою шерстю зазвичай не мають проблем з її заплутуванням, тому їх потрібно розчісувати щіткою лише раз у кілька днів. Це потрібно для того, щоб прибрати волоски, що випали і перевірити на наявність паразитів. Кішок з шерстю середньої довжини слід розчісувати дещо частіше. Кішки ж з довгою шерстю потребують чищення кожен день. Але в той же час кішці з короткою шерстю у холодні зимові дні буде менш комфортно, а безшерсті кішки і зовсім можуть померти від холоду.

Результат пошуку зображень за запитом "як вибрати кота"

Не заважайте тварині, якщо він або вона намагається подряпати або вкусити вас. Якщо у вас ніколи раніше не було кішки, то ви можете і не знати, як правильно з ними поводитися. Крім того, кожна кішка має індивідуальні симпатії і антипатії, коли справа доходить до дотику. Крім того, слід враховувати можливість того, що коти інколи бувають грайливі.

Результат пошуку зображень за запитом "як вибрати кота"

Попросіть потримати вподобану тварину. Якщо він/вона відмовляється, не змушуйте. Деякі кішки дуже ласкаві, але тільки з тими, хто їм подобається. Складіть руку в кулак і витягніть її в напрямку кота. Це людський спосіб імітування котячого привітання. Якщо кішка потреться головою об вашу руку, то це дружнє вітання. Якщо він/вона дивиться в бік або відступає, то, можливо, їй не подобається знайомитися з новими людьми. Це не привід не брати її. Кішка також може боятися людей. Якщо ви виберете таку, вам потрібно буде допомогти їй звикнути до людей.

Результат пошуку зображень за запитом "як вибрати кота"

, , , переглядів: 1 280

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *