Криза 2020: на чому заробити?

Збір коштів на потреби армії України
30.05.2020

Криза 2020: на чому заробити?

В цій статі ви дізнаєтесь, як не тільки вижити в ситуації світової кризи та пандемії коронавірусу, а й розбагатіти.

1. БАЗОВІ ПОТРЕБИ

Почнемо з того, що під час кризи всі намагаються економити (тому що ніхто не знає, що буде завтра) і вирішувати лише базові потреби. Такі як:

 • Їжа;
 • Ліки/здоров’я;
 • Необхідний одяг;
 • Недорогі розваги.

Тепер більш детально зупинимося на кожному.

 1. Їжа

Люди завжди хотіли і будуть хотіти їсти. До того ж, українці дуже інертні. Тому людина може відмовити собі в чому завгодно, але від звичного харчування відмовиться в останню чергу.

Виходячи з цього, можна заробляти на всьому, що їдять люди майже кожен день. Приклади:

 • Організувати кухню на дому на винос. Під час кризи будуть купувати навіть найпростішу домашню їжу. Навіщо будуть купувати, якщо можна приготувати і самостійно, запитаєте Ви? Відповідь: ті, хто економить свій час на більш важливі для себе справи, ніж готування їжі на плиті, але хоче при цьому економити – Ваш клієнт.
 • Домашня випічка. Всі завжди будуть хотіти чогось смачненького і солоденького. А на тлі того, що якщо прочитати склад навіть найпростіших солодощів в магазині, волосся можуть стати дибки. Попит на домашню випічку тільки збільшується.
 • Сад-город. Якщо у Вас є ділянка або дача – саме час спробувати розвести власний сад-город і потім вирощене своїми руками продавати або міняти у сусідів на інші необхідні Вам цінності.
 • Завести господарство. Знову таки, якщо є ділянка або дача – заведіть господарство. Кури, індики, свині, корова, кози, нутрії, кролики, варіантів багато. І самі ситі будете, ще й грошей піднімете.
 1. Ліки/здоров’я

Продавати ліки ви навряд чи зможете, але товари для здоров’я цілком собі. Це можуть бути як біодобавки, так і будь-які інші товари, корисні для здоров’я. Сюди ж відносяться спортивні товари для будинку: настінні турніки, бруси, штанги, гантелі, бігові доріжки.

 1. Одяг

Якщо ви вмієте шити, чи давно хотіли цьому навчитися – то зараз саме час. Починаючи з актуальної необхідності – масок, які можна шити зі спеціальних трикотажних тканин. І в цілому, будь-який доступний одяг буде користуватися попитом. «Доступний» теж поняття розтяжне. Ви можете відшивати одяг будь-якої якості.

Ніяка криза не може вплинути на прагнення сучасної людини добре виглядати.

 1. Розваги

В період ізоляції, це, в першу чергу, онлайн сервіси: фільми, ігри, соціальні мережі, музика.

В період після карантину, але в кризу популярністю будуть користуватися всілякі економічні розваги. Настільні ігри, боулінг, кінотеатри, розваги в парках, онлайн казино (https://www.favorit.com.ua/ru/page/slotoking/), де ви і самі можете спробувати виграти велику суму грошей.

2. Розведення тварин

Ви можете розводити собак, кішок, папуг, яких-небудь гризунів або навіть єнотів. Тут головне визначитися з породою. Чим дорожче порода, тим складніше знайти хороше дитинча, складніше доглядати, але тим більше прибуток.

3. Освіта

Під час карантину Ви зможете заробляти на онлайн уроках, а після його закінчення можете продовжити онлайн навчання або додати очні заняття.

Якщо Ви думаєте, що Ви нічого не вмієте, чому можна було б навчати, то Ви помиляєтеся. Кожній людині є чому навчити іншого. Ви щось знаєте чи вмієте явно краще, ніж більшість інших людей. Це може бути як математика або природознавство для 5-го класу, так і гра на фортепіано, або секрети проходження комп’ютерної гри. Зараз можна продавати будь-які знання.

4. Торгівля на біржі

Ви можете використати кризу, як грамотне вкладення коштів, тому що акції компаній зараз перебувають на рекордних мінімумах. Але тут Ви повинні чітко усвідомлювати, що Ви берете на себе ризик, що куплені акції можуть просісти ще на 50% і більше від поточної вартості. Тому що ніхто не знає, чим ще закінчиться поточна ситуація з коронавірусом і як довго світова економіка буде відновлюватися.

Або можете заробляти на цьому, спекулюючи на короткострокових угодах. Тому що, якою б криза не була, а ринок цінних паперів буде жити завжди!

переглядів: 826

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *