Кухня – не місце для хаосу: круті лайфхаки для організації простору

Збір коштів на потреби армії України
24.10.2018

Кухня – не місце для хаосу: круті лайфхаки для організації простору

Кухня – не місце для хаосу. Тут кожна деталь повинна бути корисною, зручною і функціональною. За допомогою невеликих пристосувань можна розширити можливості поверхонь і оптимізувати простір. Зверніть увагу на цю добірку і візьміть на “озброєння” найкорисніші рекомендації.

Настроювані розділові вкладиші допоможуть створити порядок в ящику і утримати всі спеції. Завдяки вертикальним смугам ви організуєте простір в ящиках і ніколи не будете витрачати час на пошук потрібної баночки.

Підвісні полички-кошики на внутрішній частині дверцят чудово підійдуть для зберігання миючих засобів. До того ж, так ви захистите інші предмети на полиці від випадкового контакту з хімікатами.

Бамбуковий блок в кухонному ящику допоможе акуратно і безпечно організувати велику кількість ножів. Так вони будуть завжди під рукою і при цьому виключена можливість випадково поранити.

Невеликі органайзери допоможуть любителям чаю структуровано зберігати улюблені пакетики. До того ж, навіть у найменші органайзери поміститься від 30 до 90 пакетиків.

Ємності з носиками дозволять зробити доступ до ваших сухих сипучих продуктів простішим і менш безладним.

Трирівневий органайзер для шафи зробить простір більш практичним і полегшить видимість та доступність продуктів одного розміру на полиці.

Альтернативою попередньому органайзеру може послужити кутова регульована багаторівнева полиця. Вона дозволить зберігати на видному місці предмети навіть у далеких кутах.

Для маленьких пляшечок і баночок, які зазвичай губляться на кухонних полицях, можна використовувати в якості підставки силіконовий килимок. На полиці вони будуть займати не більше простору, ніж зазвичай, але завжди будуть на виду.

Розділові полки добре послужать і на полицях з каструлями і тарілками.

, , , переглядів: 1 755

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *