Лайфхак для чоловіків: як легально стати громадянином Ісландії і отримувати за це зарплату в 150 тисяч гривень

Збір коштів на потреби армії України
04.03.2019

Лайфхак для чоловіків: як легально стати громадянином Ісландії і отримувати за це зарплату в 150 тисяч гривень

Ісландія — спокійна і благополучна країна з високим рівнем життя і дивовижним природним світом. Гейзери, айсберги, чорні пляжі, зелені пагорби — це місце, де фантастичні фільми знімають без декорацій, а назви міст Ісландії звучать як стародавнє заклинання. І ця країна може стати вашим домом. Що для цього потрібно? Просто взяти в дружини місцеву дівчину. А за це вам ще заплатять 5000 євро. Програма уряду почне діяти з березня 2019. Про це повідомляє infopole.pp.ua.

В Ісландії на державному рівні ухвалена програма, спрямована на заохочення мігрантів брати шлюб з місцевими дівчатами. Зокрема, кожному мігрантові, що одружився з ісландкою, держава щомісячно виплачуватиме 5000 євро. В Ісландії катастрофічна демографічна ситуація – жінок тут практично в два рази більше, ніж чоловіків. Розуміючи, що такими темпами острів скоро перетвориться в царство амазонок, уряд Ісландії прийняв таке рішення. І ось, кому віддають перевагу ісландці…

Результат пошуку зображень за запитом "исландия девушки"

Перевагу, як це ні дивно, держава віддає слов’янам, спираючись на те, що у них сильний генофонд. Корінних ісландських чоловіків важко залучити такою пропозицією, адже середня зарплата тут становить 10 800 євро і вступати шлюб ще заради 5000 ніхто не горить бажанням. На цьому, до речі, бонуси від даної, і без того досить приємною, соціальної програми не закінчуються… По даній програмі передбачається автоматичне отримання громадянства. Так що, якщо ви чоловік і у вас є бажання перебратися жити в багату країну і знайти собі там розкішну ісландку – дерзайте!

, , , , переглядів: 1 515

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *