Лайфхак до свят: вівсяна дієта для швидкого схуднення

Збір коштів на потреби армії України
14.12.2019

Лайфхак до свят: вівсяна дієта для швидкого схуднення

Вівсяна дієта для швидкого схуднення підходить практично усім.

У чому користь такої дієти

Важливо уточнити, що геркулесом називають пластівці, які отримують спеціальним способом у ході обробки зерен вівса. Вівсяні пластівці відносять до дієтичних низькокалорійних продуктів. Вівсянку відрізняє високий вміст клітковини, наявність чи не всіх вітамінів і мінералів, які необхідні організму. Вівсяній каші вдається непогано вгамовувати голод, знижувати рівень холестерину, очищати організм.

Навіть в перерві між іншими дієтами не забороняється влаштовувати розвантажувальні дні, вживаючи в їжу лише вівсянку. Це посприяє поліпшенню самопочуття і втрати зайвої ваги.

Наскільки ефективна ця дієта

В даний час досить поширені дієти на вівсяній каші. За рівнем строгості можна виділити два різновиди дієт: щадна і жорстка. За тиждень на жорсткій дієті реально втратити до 7-ми кілограмів. І це не дивує, оскільки у вівсяній каші, яка зварена на воді, без солі, цукру, масла, міститься всього 84 кілокалорії на 100 г.

Твоє тижневе меню

Меню найбільш суворої різновиди дієти на вівсяної каші обмежене і просте, тому, можливо, і ефективне. Протягом дня необхідно їсти тільки вівсянку, запивати кашу трав’яними настоями (краще з шипшини, оскільки тут міститься вітамін С у великій кількості), а також зеленим чаєм. Важливо правильно приготувати кашу. Не можна додавати молоко, готуй кашу тільки на воді. Вівсяні пластівці не обов’язково варити, можна запарювати їх гарячою водою протягом 10-20 хвилин, накриваючи кришкою. Завдяки цьому в максимальному ступені вдасться зберегти всі корисні властивості вівсянки.

Сіль, цукор, масло та інші добавки використовувати не можна. На четвертий і наступний дні дієти в добовий раціон додай одне зелене яблуко. Намагайся не їсти пізніше, ніж за 3 години до сну протягом всієї дієти. Подібне правило вельми корисно, бажано ввести його в звичку і після закінчення дієти.

, , , переглядів: 619

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *