Лайфхак від вчених: як правильно тримати руки на кермі

Збір коштів на потреби армії України
01.08.2020

Лайфхак від вчених: як правильно тримати руки на кермі

Японські вчені назвали єдиний правильний спосіб тримати кермо під час їзди в автомобілі. У спеціально проведеному дослідженні з’ясовували ідеальний хват рульового колеса, пише FaceNews.ua.

Японські фахівці задалися питанням, яке саме правильне положення рук на кермі автомобіля – на 9 і 15 годинах або 10 і 14 годинах? Вчені акцентували увагу на тому, що від місця хвата рульового колеса залежить зусилля, з яким водієві потрібно його повернути, так як положення рук впливає на роботу м’язів.

Виявилося, що положення рук на “дев’ять і три” – найправильніше. Дослідники провели експеримент, в якому взяли участь 10 осіб. Вони тримали кермо в різних положеннях. У цей час вчені заміряли зусилля, яке потрібно учасникам для повороту керма.

При цьому “піддослідні” повинні були крутити кермо тільки однією рукою, тоді як більшість автомобілістів віддають перевагу кермувати двома руками. Ті ж водії, що тримають кермо при їзді однією рукою, зазвичай кладуть її на 12 годин, однак це, стверджують японські вчені, може призвести до травм, якщо спрацює подушка безпеки.

, , , переглядів: 1 061

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *