Лайфхак для модниць: як виглядає стрижка, яка личить всім жінкам

Збір коштів на потреби армії України
15.06.2018

Лайфхак для модниць: як виглядає стрижка, яка личить всім жінкам

За словами перукарів, універсальна стрижка, яка буде личити практично всім представницям прекрасної статі, що називається “італійкою”. Особливістю цієї стрижки є “шапочка”. Її пасма красиво обрамляють обличчя і створюють об’єм біля коренів. Виглядає все це дуже елегантно.

Майстри кажуть, що така стрижка популярна серед жінок будь-якого віку та статури. Іноді на додаток до “італійки” йде чубчик. Але чи варто включати його у свій образ – вирішувати тільки вам.

Дана стрижка підходить для всіх видів волосся: довгого і короткого, прямого і кучерявого. Щоб зачіска мала доглянутий вигляд, знадобиться тільки фен і брашинг. Заради експериментів можна користуватися бігуді або прасочками.

“Італійка” приховує дрібні недоліки зовнішності. Наприклад, зморшки, які з’являються на периферії обличчя. Більш того, стригтися таким чином економно, адже в постійних корекціях немає необхідності.

На короткому волоссі з такою стрижкою можна експериментувати кожен день. Наприклад, навіть на такій довжині вдасться сформувати локони.

На волоссі середньої довжини – це вже класика. Найбільш доречним буде сучасне фарбування: балаяж або обмре.

На довгому волоссі – особлива елегантність. З допомогою багатошаровості навіть на тонкому волоссі можна досягти об’єму, а довжина дозволить створювати нову зачіску на кожен день.

, , переглядів: 3 976

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *