Лайфхак на кожен день: топ-5 простих способів підловити брехню

Збір коштів на потреби армії України
28.07.2018

Лайфхак на кожен день: топ-5 простих способів підловити брехню

Мова тіла

Людина, яка обманює, не захоче дивитися на вас або ж буде дивитися в очі набагато більше звичайного, щоб здаватися щирою. Часто вона буде робити рухи, схожі на робота, по відношенню до власного тіла. Вона може направляти ступні від вас, потіти, прискорити серцебиття або стискати власні долоні або руки.

Манера

Брехун буде здаватися нервовим, говорити досить швидко і захоче змінити тему або ж піти якомога швидше. Він почне захищатися, якщо ви будете повторювати питання, наприклад “ти впевнений?” і “так воно і було?”, тому що вони хочуть відвернути увагу від брехні.

Результат пошуку зображень за запитом "як розпізнати брехню"

Розслідування

Чим більше питань ви задаєте брехунові, вимагаючи від нього глибини і деталей, тим некомфортніше йому буде, тому що доведеться придумувати все більше і більше. Він може суперечити собі або потрапити у власну пастку. Дуже складно повністю придумати докладну історію на місці, так що шукайте діри в його броні. Якщо ви влаштуєте йому справжній допит, то він може з часом здатися і зізнатися у брехні.

Попередні образи

Якщо людина, яку ви підозрюєте у брехні, брехала раніше, то ймовірність того, що вона бреше і зараз, більша. Також зверніть увагу на відмовки, які брехун придумує для певних ситуацій. Наприклад, якщо ви вчитель і думаєте, що ваш учень бреше про те, чому він знову не зробив домашнє завдання, зверніть увагу, чи звучать його відмовки фальшиво, складними або пов’язаними з певною причиною.

Результат пошуку зображень за запитом "як розпізнати брехню "

Не поспішайте з висновками

Не кажіть людині, що ви не вірите її словам, якщо ви не впевнені, бреше вона чи ні. Говоріть про це, тільки якщо ви впевнені, що людина бреше і те, що вона говорить, відверта брехня. Бо якщо людина говорить правду, то ви її дуже засмутите.

, , переглядів: 679

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *