Лайфхаки для дому: поради, які зроблять прибирання не нудним

Збір коштів на потреби армії України
07.07.2018

Лайфхаки для дому: поради, які зроблять прибирання не нудним

Поверхня виглядає як нова, якщо вона сяє. Домогтися цього нескладно, якщо на озброєнні у тебе є лайфхаки сліпучого блиску при прибиранні будинку. Насправді, лайфхаків для прибирання будинку багато, але ми вирішили поділитися тими, які допоможуть домогтися блиску поверхонь у твоєму домі.

Корисно протирати скло м’якою вовняною тканиною, трохи змоченою лляною олією. А після насухо витерти бавовняним клаптем.

Мутний наліт видали ганчірочкою, змоченою столовим оцтом. Вимий скло чистою водою і витри насухо м’яким папером.

Паркет протирай ганчіркою, змоченою в холодній воді з гліцерином (1 ст. ложка на склянку води). Гарячою водою мити не варто.

Результат пошуку зображень за запитом "прибирання в домі"

Якщо лінолеум потемнів, вимий його теплою мильною водою і дай висохнути. Потім покрий шаром мастики для підлоги і через 2-3 години натри до блиску або протри м’якою ганчіркою, змоченою в молоці.

Лінолеумові підлоги під час прибирання будинку не можна мити гарячою водою або водою з додаванням соди і нашатирного спирту. Найкраще чистити теплою водою зі звичайним господарським милом. Змивши мильний розчин, витри підлогу насухо.

Білий слід на полірованій поверхні меблів, що з’явився від гарячого предмета, видали, протерши сумішшю спирту і рослинної олії. Натирай до блиску колоподібними рухами вовняною ганчіркою.

Поліровані меблі прочисти м’якою ганчіркою, змоченою в молоці. Підійде і чайна заварка – просто загорни її в тканину і поліруй. Після насухо протри меблі м’якою ганчіркою.

, , переглядів: 1 691

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *