Лайфхаки, які допоможуть із задоволенями прокидатись вранці

Збір коштів на потреби армії України
20.11.2018

Лайфхаки, які допоможуть із задоволенями прокидатись вранці

Чим ближче до зими, тим важче нам вставати вранці: погода за вікном зовсім не сполукає до продуктивності, лише викликає бажання ще поніжитися у теплому ліжку. Ми розповімо тобі, як змусити себе прокидатися рано, не перетворюючи це в катування.

Смачний сніданок

Це може стати відмінною мотивацією до підйому: візьми за звичку їсти сніданок тільки вдома. Причому, зроби свій сніданок якомога смачним і корисним, адже вранці можна дозволити собі зайве. Не обов’язково їсти бутерброди з ковбасою або вівсянку, спробуй, наприклад сніданок по-італійськи з овочами. Це допоможе прикрасити навіть найпохмуріший ранок.

 

Продуктивність

Вранці ми прокидаємося з чистими думками, тому в цей час наша продуктивність може бути дуже високою. Прокинься рано-вранці, щоб зробити частину своїх справ, цим самим звільнивши собі вечір для відпочинку і розваг. Чим не мотивація?

 

Ранкові ритуали

Візьми собі за правило робити якусь приємну річ вранці, щоб вона увійшла у звичку. Це може бути що завгодно: медитація, йога, або просто чашечка запашної кави. Тоді тобі захочеться встати заради цієї речі.

 

Світанок і тиша

Ранок – це саме той час доби, коли можна побути наодинці зі своїми думками. У цей час можна насолодитися абсолютною тишею і красивим світанком. Так чому ж ти досі не користуєшся цим?

 

Хороший початок

Якщо ти встанеш, нехай навіть на півгодини раніше – встигнеш все і не будеш збиратися похапцем на роботу. Це убезпечить тебе від поганого настрою на весь день і дасть можливість спокійно спланувати всі свої справи.

, , , переглядів: 900

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *