Лайфхаки які згодяться на пляжі

Збір коштів на потреби армії України
26.05.2017

Лайфхаки які згодяться на пляжі

Ці поради згодяться тим, хто цього літа зібрався на море або озере, одим словом на відпочинок. Думаю таких збереться чимало, адже після важких робочих буднів хочеться трошки побайдикувати і поніжитись на теплому пісочку. Аби важ відпочинок вийшов ідеальним, ми підготували декілька лайфхаків які допоможуть позбутися малених незручностей.

1. Засіб від комарів. Половинка лайма або лимоно з гвоздикою допоможуть відігнати комарів.

2. Ще один спосіб відлякати комарів. Для того щоб комахи не заважали твоєму літньому відпочинку, змішайте теплу воду з нарізаним листям базиліку. Вилийте засіб в бутилочку з розпилювачем і використовуйте як спрей.

3.Тимчасові тату. Часто дівчата на морі роблять собі тимчасові тату у майстра, але його можна зробити самостійно, при цьому малюнок протримається довше. Візьміть водорозчинний клей з натуральним Нр і нанесіть малюнок на шкіру, також його можна зробити із сонцезахисного крему з високим ступенем захисту.

4. Як захистити себе від грабіжників. Коли в тебе відпочинок в плажних грабіжкиків кипить робота. Щоб захистити свої речі, заховайте їх в пустий тюбик із сонцезахисного крему, як на фото.

5.Щоб пісок не липнув до ніг. Якщо ви зібрались на пляж щоб позасмагати, перед виходом скористайтесь дитячою присипкою. Тоді до ваших ніг не буде липнути пісок.

6.Кубики льоду для краси, від сонячних опіків. Змішайте екстракт алое з невеликою кількісттю води і заморозьте. Такими кубиками можна користуватись для зволоження сухої шкіри і при опіках.

7. Світло в палатці. Якщо ви вирішили провести свій відпочинок в кемпінгу, то вам пригодиться потужний фанарик.  Якщо такого немає, тоді візьміть звичайний і прикріпіть його до пластикового контейнера.

8.Прохолодні напої. Наповніть бутилки приблизно на тритину водою і покложіть в морозильну камеру на ніч. На наступний день ви можете їх наповнити водою або іншими напоями. Лід буде поступово танути а ваші напої залишатимуться прохолодними.

 

, , , , переглядів: 1 991

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *