Люди, що плачуть під час перегляду фільму – унікальні

Збір коштів на потреби армії України
02.12.2017

Люди, що плачуть під час перегляду фільму – унікальні


Найголовніша правда про людей, які плачуть над фільмами (якщо тільки ви не вагітна з гормональними перепадами), – це те, що вони вміють співчувати.
А це дійсно особливий вид людей, які вміють співчувати.

Адже як багато сьогодні справжніх “нарцисів” і соціопатів, яким взагалі чуже співпереживання. Вони ніколи не ставлять себе на місце інших, і від цього нікому не живеться краще. Вони не вміють відчувати те, що відчувають інші, і навіть не хочуть і не намагаються це робити. І насправді, переживання про почуття іншого вимагає сили, і дуже багато.

З деякими людьми життя обходиться дуже жорстоко, і якщо ви можете поставити себе на місце іншої людини, відчути той біль, який він відчуває, це багато що говорить про вас. Значить, ви досить сильні, щоб витримати цей біль. Ви досить сильні, щоб бути сильними для інших.

Ви сильні настільки, що ви розумієте, що відбувається з людиною і що він відчуває. Вміти переживати за іншу людину – це не слабкість, навіть якщо мова йде про вигаданого героя кінофільму. Це показує, що у вас є серце, і що це серце може розірватися від чужого болю. Хоч до кінця фільму серце вже приходить в норму.

І таке швидке зцілення теж говорить про дещо: що ви достатньо сильні, щоб знову встати і піти, і що ви достатньо розумні, щоб відрізнити казку від реальності.

, , , , переглядів: 2 602

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *