Microsoft намагається боротися з фейками

Збір коштів на потреби армії України
22.09.2020

Microsoft намагається боротися з фейками

Компанія Microsoft представила дві нові технології, що допоможуть боротись з дезінформацією. Перша технологія, Microsoft Video Authenticator, покликана визначати діпфейки у медіафайлах, а друга — визначатиме контент в медіа, який використовується в маніпулятивних цілях.

Про це в блозі компанії повідомляють представники Microsoft корпоративний віцепрезидент з безпеки та довіри користувачів Том Барт та керівник наукового відділу Ерік Хорвіц, пише Детектор.

Обидві технології розробити в рамках Програми захисту демократії від Microsoft, яка спрямована на підтримку чесних виборів та безпечності проведення кампаній в рамках демократичного процесу.

Для боротьби з діпфейками Microsoft анонсувала Video Authenticator, який здатний аналізувати фото чи відео для визначення ймовірності та оцінки довіри до того, чи медіафайли не були штучно змінені. Технологія ідентифікує межу накладення діпфейку, яку неможливо визначити людським оком.

Ця технологія була розроблена Microsoft Research у співробітництві з командою Microsoft, відповідальною за штучний інтелект (ШІ), а також Комітетом Microsoft по ШІ, етиці та впливу розробки та досліджень (AETHER), який допомагає забезпечувати розробку та залучення нових технологій. Video Authenticator був створений з використанням загальнодоступного набору даних Face Forensic++.

Інша технологія допоможе як визначити контент, який використовується в маніпулятивних цілях, так і переконати людей у справжності переглянутих медіафайлів. Вона складається з 2 компонентів: перший — це інструмент, вбудований у Microsoft Azure, а інший — зчитувач. Ця технологія була розроблена Microsoft Research та Microsoft Azure у партнерстві з Програмою захисту демократії.

Як повідомили в компанії Microsoft, обидві технології запрацюють уже найближчим часом.

, , , переглядів: 1 020

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *