Microsoft запропонує поговорити з померлими рідними

Збір коштів на потреби армії України
14.12.2020

Microsoft запропонує поговорити з померлими рідними

Компанія Microsoft створила патентну заявку під назвою “Створення розмовного чат-бота конкретної людини”. У патенті йдеться про технологію, що враховуватиме пости у соцмережах, голосові повідомлення, світлини та інші дані для створення особистості окремої людини.

Завдяки цій технології будь-яка людина зможе поспілкуватися з померлим другом або ріднею. Проте для цього технологічному гіганту потрібно зібрати цілу низку даних про людину: світлини, голосові дані, електронну пошту, публікації у соцмережах, рукописи, поведінкові дані, інформацію про транзакції та геолокації.

Для оброблення цих даних компанія використовуватиме технології машинного навчання, штучного інтелекту та нейронні мережі. Завдяки цьому бот зможе створювати ілюзію спілкування з померлою людиною у всіх деталях: її стиль спілкування, довжину речень, дикцію та інші особливості розмови.

Крім цього, Microsoft говорить про ймовірність відтворити зовнішність людини у 2D та 3D-форматах. Користувач матиме змогу отримувати відео та фото померлої людини у режимі реального часу.

, , , переглядів: 630

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *