Міцний шлюб: п’ять правил щасливого подружнього життя

Збір коштів на потреби армії України
08.08.2018

Міцний шлюб: п’ять правил щасливого подружнього життя

Всі знають, що виставляти на загальний огляд різні неприємності і сварки, що стосуються тебе і коханого — неприпустимо. Що ще не можна розповідати людям про свої стосунки і як зберегти міцний шлюб?

Перше правило

Нікому не показуй інтимні фото: знімки, на яких хто-небудь з вас у відвертому вигляді – це сокровенне, яке має бути тільки між вами.

Друге правило

Про фінансові проблеми в родині ніхто не повинен знати. Проблеми з грошима завжди тимчасові, а якщо ви будете активно на них скаржитися знайомим, ваш чоловік або дружина назавжди залишаться в очах громадськості лузерами.

Результат пошуку зображень за запитом "щастя у шлюбі"

Третє правило

Подробиці ваших суперечок і сварок повинні залишатися між вами. З боку люди все-одно не зможуть об’єктивно оцінити конфлікт, почнуть його обсмоктувати.

“Без конфліктів не може бути розвитку, щаслива сім’я — це та, де є конфлікти, але вони правильно вирішуються. Коли хтось із подружжя не йде на компроміс, вважає, що він абсолютно правий, ставить ультиматуми, — таку сім’ю зберігати марно”, — вважає психолог Сергій Лазарєв.

Четверте правило

Особисте життя на те й особисте, щоб залишатися в секреті. Коли ми розмовляємо зі своїм партнером ми сподіваємося, що наша розмова не вийде за межі сім’ї.

“Основа міцної сім’ї — це дружба між подружжям, яка важливіша інтимної сторони відносин, так як інтимність — це прояв інстинктів, а дружба — це тепло душі, це безкорислива любов. Якщо шлюб заснований тільки на еротичному почутті, він не може бути довговічним. Ослабнуть почуття — відбудеться зрада, і шлюб розпадеться”, — говорить Лазарєв.

Результат пошуку зображень за запитом "щастя у шлюбі"

П’яте правило

Те, що твій партнер насправді думає про твоїх знайомих і друзів, ці самі друзі знати не повинні. Це тільки розсварить тебе з ними і звузить твоє коло спілкування. Буває, що й батьки, сестри, брати, не приймають обранця або обраницю як члена своєї сім’ї. Те, що вони говорять про цю людину за його спиною, йому знати також не варто.

, , , переглядів: 1 296

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *