Мобільний додаток розпізнаватиме на звук поломки авто

Збір коштів на потреби армії України
09.10.2020

Мобільний додаток розпізнаватиме на звук поломки авто

Чеський автогігант Škoda тестує новий додаток для смартфонів під назвою Sound Analyzer, який по звуку та за допомогою штучного інтелекту може визначити поломку в автомобілі.

Як повідомляє mind.ua з посиланням на пресслужба автовиробника, додаток використовує ШІ і допомагає швидко і точно визначити необхідність будь-якого обслуговування. Програма записує шуми, що видаються автомобілем під час його руху, і порівнює їх зі збереженими звуковими зразками. У разі будь-яких розбіжностей додаток використовує алгоритм, щоб визначити, що вони з себе представляють і як їх можна усунути.

Алгоритми нейронної мережі складають технічну основу Sound Analyzer. Додаток спочатку перетворює аудіофайл в спектрограму, яка візуально відображає акустичні сигнали. Потім за допомогою ШІ це зображення порівнюється зі збереженими записами для виявлення відхилень.

Додаток класифікує потенційну потребу в майбутньому технічному обслуговуванні або ремонті на основі заздалегідь визначених шаблонів. На цей момент Sound Analyzer здатен розпізнати десяток шаблонів з точністю понад 90%.

Компанія повідомила, що з червня 2019 року додаток тестують в 14 країнах, включаючи Німеччину, Росію, Австрію і Францію. У пілотному проєкті беруть участь 245 дилерів Škoda.

, , , переглядів: 806

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *