Мода ціною здоров’я: небезпечні речі у Вашому гардеробі

Збір коштів на потреби армії України
03.08.2017

Мода ціною здоров’я: небезпечні речі у Вашому гардеробі

Щоб стати жертвою моди зовсім не обов’язково кидатись під машину відомому кутюр’є. Достатньо придбати неправильние елемент гардеробу і Ви попрощаєтесь із міцним здоров’ям. ЛАЙТ розповідає, які модні речі можуть спричинити неприємні захворювання. Подумайте, можливо Ви недобре себе почуваєте саме через них?

Надто вузькі джинси

Джинси skinny полюбляють майже всі дівчата, і це один з найсексуальніших предметів нашого гардеробу. А в магазині так і хочеться взяти джинси на розмір менші – і попа краще виглядатиме, і стимул схуднути. Але такі джинси (якщо їх носити постійно) можуть призвести до хвороб судин.

Стринги

Через постійне тертя стринги стають перенощиком бактерій, які викликають цистит, молочницю та інші неприємні захворювання.

Бюстгальтер-балконет

На жаль, постійне носіння такої моделі підвищує ризик розвитку новоутворень в грудях в кілька разів. Те ж саме стосується і пуш-апу – його лікарі взагалі забороняють носити більше 8 годин на добу.

Надто високі підбори

Міжхребцеві грижі, сутулість, біль в спині та “шишки” на ступнях – цими проблемами Ви можете самі себе забезпечити, якщо щодня взуватимете дуже високі підбори.

В’єтнамки

Вони ніяк не фіксуються у Вас на нозі, тому при ходьбі Ви інстинктивно починаєте напружувати пальці аби їх втримати. Це призводить до болю в литках та щиколотках.

Неякісна біжутерія

Якщо Ви схильні до алергії, то повинні знати, що дешева біжутерія може викликати алергію та подразнення.

Взуття меншого розміру

Ви нарешті знайшли ідеальні туфлі, але от дідько – немає Вашого розміру! І ви думаєте, що потерпите, придбавши 37-й замість 38-го. Але це може призвести до вростання нігтів та навіть деформації ступні.

Взуття на абсолютно плоскій підошві

Відсутність підйому перегружає хребет, викликаючи болі в спині та ногах, а також призводить до плоскостопості.

ЛАЙТ не закликає Вас відмовлятись від усіх цих речей, а лише нагадує, що не варто носити їх дуже часто!;)

, , , переглядів: 1 139

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *