Модні чоловічі прикраси, які зроблять ваш образ стильним

09.05.2020

Модні чоловічі прикраси, які зроблять ваш образ стильним

Довгий час вважалося, що чоловікам прикраси не потрібні та й носити їх соромно. З іншого боку, чоловіки носять персні кілька тисяч років — навіть сьогодні майже у всіх поважаючих себе груп, військ або спортивних команд є свій іменний особливий перстень. Його не просто надівають час від часу — ним пишаються. 

Персні

Вірите чи ні, але персні не завжди були атрибутами бравих хлопців з лихих 90-х. Практично в кожній країні світу існував звичай передачі дорогого персня від батька до сина: кільця часто мали гравіювання і фамільні герби. Сьогодні чоловік також може дозволити собі носити таку прикрасу, якщо дасть собі завдання підібрати його з розумом. Наприклад, вироби лондонського ювелірного дому — такі персні виглядають не зухвало, а престижно.

Браслет

В уявленні більшості чоловіків, браслет виглядає помітною і безглуздою прикрасою, найчастіше дуже масивним і обов’язково золотим. Але навіщо впадати в крайнощі? Придивіться до виробів, подібних робіт зі шкіри або цільного срібла. Недешево і дуже солідно.

Затискач краватки

Підійде тим, хто надає перевагу офіційному стилю у всіх його проявах. Така прикрасу не варто носити в якості щоденного аксесуару, зате в рідкісних випадках гідна шпилька може стати прекрасним завершенням образу.

Ланцюжок

Золоті ланцюжки також повернулися з минулого: тепер це не прерогатива доморощених реперів і великих чоловіків у старих мерседесах. Сучасні стиляги обирають тонкі, лаконічні ланцюжки, на зразок тих, що на фото.

Запонки

Як і затиск для краватки, запонки не є повсякденним елементом образу — якщо тільки ви не процвітаючий біржовий брокер з Уолл-Стріт. Але хороші запонки можуть багато сказати про смак власника, так що не варто економити на цьому аксесуарі. Ми радимо придивитися не лише до классичних, але й до унікальних та епатажних.


Годинник

Грамотний вибір годинника може стати справжньою проблемою, це не так просто, як виглядає здалеку. Потрібно пам’ятати про три основних пункти, яким повинен відповідати обраний варіант: класика виконання, рівень якості і довговічність. Обираючи дорогі годинники, ви можете потім зробити їх фамільною реліквією.

, , , переглядів: 780

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *