Модні чоловічі прикраси, які зроблять ваш образ стильним

Збір коштів на потреби армії України
09.05.2020

Модні чоловічі прикраси, які зроблять ваш образ стильним

Довгий час вважалося, що чоловікам прикраси не потрібні та й носити їх соромно. З іншого боку, чоловіки носять персні кілька тисяч років — навіть сьогодні майже у всіх поважаючих себе груп, військ або спортивних команд є свій іменний особливий перстень. Його не просто надівають час від часу — ним пишаються. 

Персні

Вірите чи ні, але персні не завжди були атрибутами бравих хлопців з лихих 90-х. Практично в кожній країні світу існував звичай передачі дорогого персня від батька до сина: кільця часто мали гравіювання і фамільні герби. Сьогодні чоловік також може дозволити собі носити таку прикрасу, якщо дасть собі завдання підібрати його з розумом. Наприклад, вироби лондонського ювелірного дому — такі персні виглядають не зухвало, а престижно.

Браслет

В уявленні більшості чоловіків, браслет виглядає помітною і безглуздою прикрасою, найчастіше дуже масивним і обов’язково золотим. Але навіщо впадати в крайнощі? Придивіться до виробів, подібних робіт зі шкіри або цільного срібла. Недешево і дуже солідно.

Затискач краватки

Підійде тим, хто надає перевагу офіційному стилю у всіх його проявах. Така прикрасу не варто носити в якості щоденного аксесуару, зате в рідкісних випадках гідна шпилька може стати прекрасним завершенням образу.

Ланцюжок

Золоті ланцюжки також повернулися з минулого: тепер це не прерогатива доморощених реперів і великих чоловіків у старих мерседесах. Сучасні стиляги обирають тонкі, лаконічні ланцюжки, на зразок тих, що на фото.

Запонки

Як і затиск для краватки, запонки не є повсякденним елементом образу — якщо тільки ви не процвітаючий біржовий брокер з Уолл-Стріт. Але хороші запонки можуть багато сказати про смак власника, так що не варто економити на цьому аксесуарі. Ми радимо придивитися не лише до классичних, але й до унікальних та епатажних.


Годинник

Грамотний вибір годинника може стати справжньою проблемою, це не так просто, як виглядає здалеку. Потрібно пам’ятати про три основних пункти, яким повинен відповідати обраний варіант: класика виконання, рівень якості і довговічність. Обираючи дорогі годинники, ви можете потім зробити їх фамільною реліквією.

, , , переглядів: 1 073

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *