Мурали в Луцьку можна оживити мобільним додатком

Збір коштів на потреби армії України
28.11.2020

Мурали в Луцьку можна оживити мобільним додатком

Завдяки проекту “Стріт-арт фестиваль “Lutsk Wallking” було розроблено додаток, що дозволяє “оживити” мурали в Луцьку. Про це повідомляють Волинські новини.

На цокольній стіні будівлі Волинського національного університету імені Лесі Українки, що на вулиці Винниченка, 30, митець зі Львова Тарас Довгалюк створив мурал, який має назву “Споглядання” й від якого дійсно важко відвести погляд.

На історичній будівлі, що на вулиці Шопена, 16, лучанин Сергій Радкевич створив роботу “Рівновага”, яка наповнена напрочуд глибокою символікою. Колектив художників зі Львова Kickit art studio у складі Віталія Греха, Сергія Греха та Володимира Федусіва на проспекті Волі, 27 зобразили “Квантовий стрибок”, робота вийшла не тільки яскравою, а й доволі змістовною.

А ось лучанин Андрій Присяжнюк на будівлі колишнього кінотеатру “Зміна”, що на вулиці Богдана Хмельницького, 40, створив оригінальний мурал “Доповнена реальність”. Усі чотири мурали було завантажено у мобільний додаток AR Murals, що, до слова, був створений за сприяння Українського культурного фонду. Відтак нові луцькі мурали буквально “оживають” кольорами, звуками і рухами.

, , , переглядів: 749

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *