На шляху до ідеального тіла: прості способи почати менше їсти

Збір коштів на потреби армії України
25.07.2018

На шляху до ідеального тіла: прості способи почати менше їсти

Приборкати свій апетит простіше простого. Головне дотримуватися звичайних правил здорового способу життя: питний режим, здоровий сон, регулярна фізична активність і дихальні практики.

Спорт щодня

Попрацюй над звичкою тренуватися щодня. Чергуй короткі заняття з тривалими, інтенсивні з легкими. Так твоєму непомірному апетиту буде нікуди діватися і він перестане заявляти про себе. Під час фізичних навантажень відчуття голоду стає менш помітним.

Можна урізноманітнити свій раціон

Твоє щоденне меню повинне бути яскравим. Важливо, щоб вміст тарілки привертав увагу. Їжа може викликати пристрасть, але при цьому не переповнений шлунок. Міняй раціон, роби його максимально різноманітним.

Результат пошуку зображень за запитом "як їсти менше"

Дихай глибоко

Вчені довели, що дами, які займаються дихальними практиками, включаючи йогу, легше справляються з ненаситним апетитом. Завдяки таким процесам тканини організму насичуються киснем, шлунок зменшується в об’ємі, а мозок більше не вимагає з’їсти весь вміст величезної тарілки.

Заповни водний баланс

Помилкове відчуття голоду — проблема багатьох дівчат. Часто буває так, що організм кожен день просто волає про те, що йому потрібна рідина, але ми ігноруємо ці знаки. Починай ранок з великої склянки води і завжди носи воду з собою. Не забувай про неї навіть коли сильно зайнята і це допоможе тобі їсти менше.

Результат пошуку зображень за запитом "як їсти менше"

Найпростіший спосіб — висипатися

Повноцінний і здоровий сон — протиотрута від буйного апетиту. Лягай спати і прокидався в один і той же час. Таке правило значно спростить тобі життя в плані харчування. Коли організм відпочив — він заспокоюється і не так агресивно реагує на їжу.

, , , переглядів: 822

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *