На замітку: як визначити свій тип фігури

Збір коштів на потреби армії України
21.06.2018

На замітку: як визначити свій тип фігури

Усе, що вам знадобиться, це пара рук і трохи пальців

Новий флешмоб прийшов у європейські соцмережі з Японії. користувачі Twitter з шаленою швидкістю репостять новий лайфхак, що дозволяє легко визначити тип фігури. Все дуже просто: потрібно лише обхопити своє ліве зап’ястя. Далі можливі три варіанти розвитку подій.

Перший: вказівний і великий пальці вільно охоплюють зап’ястя, стикаючись в районі нігтів. Це означає, що у вас астенічний тип статури, або, як його називають в японському Twitter, “модельний”. У вас низький відсоток підшкірного жиру і швидкий метаболізм. Тобто ви належите до числа тих щасливчиків, які можуть без проблем поласувати трьома шматками торту і викликати шквал ненависті з боку колег, що сидять на нескінченних дієтах.

Якщо великий і вказівний пальці торкаються один одного кінчиками подушечок, ваш тип статури – нормостенічний. У вас середньостатистичний метаболізм і середній рівень підшкірного жиру. Тобто ви можете займатися будь-яким видом спорту, починаючи вільною боротьбою і закінчуючи греблею.

У тому випадку, якщо ваші пальці не торкаються один одного, ви – гіперстенік. І всі виправдання “Це у мене просто кістка широка” – ніякі не виправдання, а як там не є проста правда! Тоді вам пряма дорога в Макдональдс … тобто в професійний рестлінг або навіть сумо!

, , переглядів: 2 665

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *