Найкращі зачіски Кейт Міддлтон: як виглядати на мільйон кожного дня

Збір коштів на потреби армії України
23.03.2019

Найкращі зачіски Кейт Міддлтон: як виглядати на мільйон кожного дня

Кейт Міддлтон не дарма є однією з найпопулярніших персонажів у глянцевих видань і модних критиків. Її вмінню одягатись та показати себе заздрять мільйони жінок у всьому світі. Окремої уваги заслуговують і зачіски визнаної красуні – розкішне волосся герцогині Кембриджської завжди у бездоганних укладках. Як повідомляли британські ЗМІ, з 2012 року персональним перукарем Кейт Міддлтон стала Аманда Кук. Тож з того часу і до тепер вона відповідає за бездоганні зачіски герцогині.

Витягнуте волосся

Для того щоб створити універсальний та стильний образ не потрібно вигадувати чогось нового. З випрямленим волоссям, злегка піднятим у коренях, герцогиню Кембриджську можна побачити як на розкішних світських прийомах, так і на менш формальних зустрічах, і виглядає така зачіска всюди доречно.

Підкручені локони

Об’ємна зачіска з підкрученими кінчиками чи завитими у нетугі локони – більш святкова версія на відміну від попереднього варіанту. Такій укладці Кейт віддає перевагу, коли їй хочеться виглядати максимально жіночною.

Хвіст

Подібна зачіска мабуть вже ніколи не вийде з моди, адже у хвоста є ціла маса різновидів, які створюються за допомогою аксесуарів.

, переглядів: 1 578

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *