Наймодніша блузка цієї зими: з чим і як носити

Збір коштів на потреби армії України
12.01.2020

Наймодніша блузка цієї зими: з чим і як носити

Шкіра в різних інтерпретаціях вже довго не полишає список трендів. Цього сезону, попереднього і наступного фактура присутня в колекціях дизайнерів у вигляді костюмів, спідниць, тренчів, курток і сорочок. Остання є особливо актуальною й нині. Тому ми розкажемо тобі, як і з чим носити трендову шкіряну сорочку.

По класиці

З класичним бежевим тренчем, чорними джинсами і простими окулярами. Ти можеш скласти свій базовий сет. Зайде абсолютно будь-який варіант капсульного гардеробу.

На контрасті

Шкіряна сорочка не чорного кольору досить самобутній елемент гардеробу. Поєднуй її з класичними джинсами, простими брюками й спідницями.

Короткий рукав

Теніска давно покинула модні ряди. Але в шкірі модель може претендувати на місце у твоєму гардеробі. Просто накинь її поверх основного луку.

Моноколір

Якщо є варіант поєднати шкіряні брюки і сорочку в єдиному кольорі, не вагайся. Пам’ятай про трендовий нині прямий крій. І розбав лук масивним аксесуаром. Наприклад капелюхом чи сумкою.

Як куртка

Вкорочену сорочку треба шукати в оверсайз варіанті. Тоді зможеш використовувати її, як верхній одяг. Наприклад поверх іншої сорочки чи светру.

На спорті

Шкіряна сорочка — досить елегантна річ. Проте якщо поєднаєш із прямими джинсами, кросами і футболкою, то цілком зійде за спортшик.

Зав’яжи на талії

Шкіряну сорочку можна і треба зав’язувати на талії. Але обирай моделі з асиметричним подолом і високі брюки й спідниці.

З широкими манжетами

Шкіряну сорочку з широким коміром й масивними манжетами повністю застібай на всі ґудзики. Такий варіант варто поєднувати із вільними спідницями і не заправляти.

Зі шкіряною спідницею

Забудь про класичні моделі по-фігурі. Вільний фасон міді цікавіше виглядає зі шкіряною сорочкою. Можеш ще й поєднати їх кольором.

Вікторіанські рукава

Сорочки зі шкіри існують не лише в класичному варіанті. Наприклад така модель із об’ємними рукавами. Вона гарно поєднуватиметься із брюками карго і paperbag.

 

, , , переглядів: 2 822

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *