Навіть без макіяжу: супермоделі поділилися секретами краси

Збір коштів на потреби армії України
08.09.2018

Навіть без макіяжу: супермоделі поділилися секретами краси

Супермоделі не можуть виглядати погано, адже бути завжди на висоті – це частина їх роботи. Читайте про те, як їм вдається виглядати чудово навіть без макіяжу.

Міранда Керр

“Коли я відчуваю, що втомилася, обов’язково роблю перерву на пару хвилин. Потім я зручно забираюсь на ліжко, м’яке крісло і ложу на очі по кружечку органічного огірка. Цей б’юті-лайфхак допомагає швидко повернути свіжість погляду і позбутися від темних кіл під очима. Що стосується постійних звичок, то раз на тиждень я роблю нічну маску для волосся і шкіри голови з кокосового масла. Ранком волосся сяє”.

Кендалл Дженнер

“Мої старші сестри вчили: не чіпай обличчя, не видавлюй прищі і користуйся кремом для повік. Це стало моєю мантрою, яка допомогла уникнути багатьох проблем зі шкірою! Ще я вмиваюся по два-три рази в день, щоб на обличчі не накопичувався бруд і пил, які витають у повітрі”.

Белла Хадід

“Вважаю, що найважливіший етап догляду — це очищення. Я користуюся засобом від Dior. Наступний етап — зволоження. У мене дуже суха шкіра, тому я просто таки схиблена на масках! Знаю точно – без них моє обличчя вічно шелушилось би”.

Ембер Валлетта

“Я завжди пильно вивчаю склад засобів по догляду за шкірою. Чим менше в них хімічних елементів, тим краще. Я в цьому впевнена. Ще я завжди використовую концентровані сироватки та скраби”.

, , , переглядів: 1 144

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *