Названо “процедури”, які вбивають вашу шкіру

Збір коштів на потреби армії України
24.09.2018

Названо “процедури”, які вбивають вашу шкіру

Іноді люди витрачають дуже багато сил на те, щоб здаватися красивими і доглянутими. А іноді, ці старання переростають у кропітку надмірну працю. І далеко не завжди це закінчується відмінними результатами. Ось наприклад, деякі помилки у догляді за шкірою вже перетворилися на звичку. Такі речі просто вбивають шкіру і сприяють її старінню. Ось вам поради, як позбавитися від цих п’яти звичок і ваша шкіра скаже – велике спасибі, і не раз ще віддячить в майбутньому.

Неправильне покриття захисними засобами

Під час нанесення сонцезахисного крему на обличчя більшість людей пропускають як мінімум 10% поверхні шкіри. Крем повинен покривати шкіру навколо очей, уздовж лінії волосся, вух та підборіддя знизу, в цих місцях шкіра особливо вразлива.

Зловживання масками

Шкіра обличчя потребує глибокого очищення, зволоження і живлення за допомогою масок, але ці процедури не призначені для щоденного використання.

Надмірне споживання кави та чаю

Помірне вживання чаю та кави буде корисним для шкіри, але якщо пити їх занадто часто, то надмірне надходження кофеїну забере з шкіри вологу, буде сприяти появі зморшок. Денна порція кофеїну не повинна перевищувати 300 мг, стільки міститься в трьох чашках кави.

Сон обличчям в подушку

Якщо кожну ніч спати по вісім годин на одному боці або обличчям в подушку, то в перспективі це призведе до утворення складок на шкірі.

Неправильний догляд за бровами

Якщо вищипувати брови пінцетом, то волоски видалятимуться без кореня, вони ламаються на рівні поверхні шкіри, вростають і викликають запалення.

, , переглядів: 850

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *