Небезпечні та вдалі дні травня для всіх знаків Зодіаку

Збір коштів на потреби армії України
02.05.2020

Небезпечні та вдалі дні травня для всіх знаків Зодіаку

Астрологи назвали 5 травневих днів, які стануть особливо яскравими і запам’ятаються удачею, а також ще 5, які потребують особливої пильності.

Небезпечні дні травня

7 травня – день спокус

Повний місяць у Скорпіоні дасть дуже багато сил і енергії. Якщо не використовувати це правильно, висока ймовірність потрапити в епіцентр негативних подій.

10 травня – день несподіваних проблем

Енергетичний дисбаланс відбудеться під впливом спадного Місяця в Стрільці. Постарайтеся не нервувати і не поспішайте, інакше можете зробити помилку.

11 травня – день обману

Цей день не для важливих рішень. У період Місяця в Козерозі можна втратити фінансову незалежність. Не піддавайтеся на провокації оточуючих.

15 травня – день протиріч

Сили і впевненість підуть на спад через Місяць у Рибах. Не слідуйте за спонтанними емоціями і внутрішніми протиріччями – це не допоможе вирішити проблеми і поліпшити настрій.

18 травня – негативний день

Енергетика Місяця і Овна – в цілому негативна: через надмірну імпульсивність можна зірвати важливі плани. Перенесіть прийняття рішень на більш сприятливий час.

Вдалі дні травня

5 травня – дзеркальний день

Це дійсно період сили. Йому протегує цифра 5, яка символізує рівність і гармонію. Присвятіть цей день релаксації.

6 травня – творчий день

Період зорепаду Аквариди в сузір’ї Водолія підходить для творчості. Вітається спілкування з друзями. Перша половина дня – відмінний час для успіхів на роботі, початку ремонту.

19 травня – день кохання

Вдалий період для початку нових відносин. Поєднання Венери з Ураном особливо сприяють романтичним зв’язкам. Випадкове знайомство може стати позитивним і доленосним.

23 травня – день оптимізму

Через зростаючий Місяця в Близнюках настрій кардинально покращиться. Вийде легко і невимушено спілкуватися, через що будь-які виникаючі проблеми стануть другорядними.

31 травня – духовний день

Зростаючий Місяць у Діві допоможе визначитися з планами на найближче майбутнє. Принесуть безсумнівну користь молитви, медитації, спілкування з наставниками, поглиблене занурення в себе.

, , , переглядів: 728

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *