Неймовірний спосіб позбавитися від похмілля за 10 хвилин

30.09.2018

Неймовірний спосіб позбавитися від похмілля за 10 хвилин

Про єдиний дієвий спосіб уникнути похмілля знають усі – не напиватися. Але ним мало хто користується, і коли вже вас похмілля таки наздогнало – то про цей спосіб залишається хіба що пошкодувати. Медики єдині у своєму судженні: похмілля – це по-суті отруєння. Людина отруюється продуктами розпаду етанолу, і при похміллі ці продукти вже знаходяться в крові, тому лихоманить весь організм, а не лише шлунок.

На жаль, щоб вивести ацетальдегид (основна отрута, що залишається після бурхливої вечірки) потрібен час. Немає заходів, які знімуть похмілля “як рукою”, але можна полегшити симптоми. І тут порад ціла купа: пити сорбенти, пити чай з медом, пити чай з лимоном, напій з кореня імбиру, мінеральну воду з лимоном, просто мінеральну воду і т. д.

Однак вчені з Сіднея підійшли до цього питання не традиційно. Вони переконані – просто і доступно позбавити від болісного похмілля людям допоможе медитація. Так, спеціаліст і майстер йоги Рорі Кінселла стверджує, що всього 11 хвилин медитації врятують від сильного похмілля. Для цього людині необхідно повністю розслабитися і читати спеціальну мантру, яка і допоможе перемогти наслідки постінтоксикаційного стану.

Кінселла каже, що медитація допоможе організму краще відновлюватися після алкогольного передозування. У цьому способі є ще одна значна перевага – медитація ще ніколи і нікому не зашкодила. Існує неймовірна кількість народних та медичних порад, як лікувати перепiй. Якою скористатись – вибирати вам. Але щоб не довелось робити такий вибір, споживати алкоголь краще все-таки у помірних дозах.

, , переглядів: 826

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *