Неймовірний спосіб позбавитися від похмілля за 10 хвилин

Збір коштів на потреби армії України
30.09.2018

Неймовірний спосіб позбавитися від похмілля за 10 хвилин

Про єдиний дієвий спосіб уникнути похмілля знають усі – не напиватися. Але ним мало хто користується, і коли вже вас похмілля таки наздогнало – то про цей спосіб залишається хіба що пошкодувати. Медики єдині у своєму судженні: похмілля – це по-суті отруєння. Людина отруюється продуктами розпаду етанолу, і при похміллі ці продукти вже знаходяться в крові, тому лихоманить весь організм, а не лише шлунок.

На жаль, щоб вивести ацетальдегид (основна отрута, що залишається після бурхливої вечірки) потрібен час. Немає заходів, які знімуть похмілля “як рукою”, але можна полегшити симптоми. І тут порад ціла купа: пити сорбенти, пити чай з медом, пити чай з лимоном, напій з кореня імбиру, мінеральну воду з лимоном, просто мінеральну воду і т. д.

Однак вчені з Сіднея підійшли до цього питання не традиційно. Вони переконані – просто і доступно позбавити від болісного похмілля людям допоможе медитація. Так, спеціаліст і майстер йоги Рорі Кінселла стверджує, що всього 11 хвилин медитації врятують від сильного похмілля. Для цього людині необхідно повністю розслабитися і читати спеціальну мантру, яка і допоможе перемогти наслідки постінтоксикаційного стану.

Кінселла каже, що медитація допоможе організму краще відновлюватися після алкогольного передозування. У цьому способі є ще одна значна перевага – медитація ще ніколи і нікому не зашкодила. Існує неймовірна кількість народних та медичних порад, як лікувати перепiй. Якою скористатись – вибирати вам. Але щоб не довелось робити такий вибір, споживати алкоголь краще все-таки у помірних дозах.

, , переглядів: 1 015

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *