Оригінальні варіанти ворожіння в ніч на Андрія

Збір коштів на потреби армії України
12.12.2017

Оригінальні варіанти ворожіння в ніч на Андрія

Довгоочікуване свято Андрія вже цього вечора. Молоді дівчата в ніч на Андрія збираються разом та ворожать на долю та женихів. Щоб ворожіння пройшло ціково ми підготували багато варіантів для ворожіння.

Гадання на ім’я нареченого

В ніч на 13 грудня покладіть під подушку мішечок із написаними на окремих папірцях чоловічими іменами (11 імен пишіть на свій розсуд, а один папірець залиште порожнім). Вранці, 13 грудня, витягніть один із папірців. Яке ім’я випаде – так і зватимуть майбутнього чоловіка. Якщо Вам дістався пустий папірець, це означає, що ім’я судженого поки що залишиться таємницею.

Гадання на весілля

У ніч на Андрія треба усамітнитися в кімнаті, щоб тобі ніхто не заважав. Подумайте про те, яких змін ви хочете в особистому житті – вийти заміж, зустрічатися з гідним чоловіком, бути коханою або бути вільною.

Візьміть мисочку та насипте туди пшениці, потім опустіть в неї каблучки – золоту, срібну, з дорогоцінним каменем, просту. Перемішайте із пшеницею, зробивши так, щоб каблучки не було видно.

Заплющте очі, ще раз подумайте про потаємне – і тягніть каблучку. Попалася срібна – зустрінете другу половинку, золота – одержите запрошення вийти заміж, із камінчиком – будете кохана, проста – шукатимете свою долю.

Гадання на бажання

У ніч на Святого Андрія візьміть нову коробку сірників, тримайте її в руках і зосередьтеся на своєму бажанні або запитанні, відповідь на яке Ви б хотіли отримати в долі. Потім витягуйте по черзі сірники.

На кожен сірник примовляйте «збудеться», «не збудеться» або «так», «ні». Останній сірник – і буде відповіддю.
За допомогою сірників також можна визначити долю. На тарілку з водою клали два сірники : одна – це хлопець , в ідеалі той, якому дівчина симпатизує ; другий – символ самої дівчини . Потім потрібно подути на ці сірники : якщо від дівочого дихання вони зійдуться , то це вірна ознака того , що задуманий кавалер стане нареченим.

Гадання на нитці

Якщо хочете дізнатись, хто з присутніх дівчат найшвидше вийде заміж, кожна дівчина бере по нитці однакової довжини і підпалює її. Чия нитка згорить перша, та й заміж перша вийде. А ось якщо нитка гасне одразу, або на половину – то це не дуже добрий знак

Гадання на воску

Для ворожіння знадобиться воскова свічка. Її ламають на дрібні шматки, які кладуть в металеву дошку і розтоплюють над свічкою. Розтоплений віск дівчата швидко виливають в миску з холодною водою і дають волю своїй фантазії. Застиглий віск переважно застигає у дуже цікавих формах.
Ще один спосіб дізнатися , як же виглядатиме наречений , – побачити його уві сні . Для цього потрібно покласти під подушку гребінець і проговорити « суджень мій, ряджений , прийди мене чесаті ». І , що не розчісуючи , лягти спати. Хто привидиться у сні , той і буде нареченим.

, , переглядів: 1 491

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *