П’ять корисних властивостей гранату для вашого організму

Збір коштів на потреби армії України
11.01.2020

П’ять корисних властивостей гранату для вашого організму

 

Гранат знижує рівень холестерину

Цей фрукт містить потужні антиоксиданти, які позитивно впливають на багато систем організму. Зокрема, вони допомагають зменшити кількість поганого холестерину, знизити тиск і зменшити ризик серцево-судинних захворювань.

Гранат корисний для людей з “проблемним цукром”

Ця його властивість робить його особливо цінним фруктом для діабетиків і людей, схильних до різких стрибків рівня цукру в крові.

Гранат покращує роботу мозку

Через високий вміст потужних антиоксидантів, що стимулюють також мозкову діяльність, гранат здатний позитивно впливати на мозок. Цей фрукт допомагає поліпшити пам’ять і функції нервової системи, підвищує когнітивні (тобто пізнавальні) здібності.

Гранат знижує тиск

Дослідження доводять, що гранат здатний знижувати високий кров’яний тиск. Ці фрукти особливо корисні для гіпертоніків. Гранатовий сік (звичайно, свіжий, без додавання цукру) і зерна граната також добре впливають на артеріальні стінки.

Гранат протидіє старінню

Включення гранатів в щоденний раціон допоможе боротися зі зморшками і виглядати набагато молодше. Справа в тому, що гранат містить такий сильний натуральний антиоксидант як поліфенол, який протистоїть будь-яким ознаками старіння.

, , , переглядів: 754

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *