П’ять перевірених способів розпізнати грошового шахрая

Збір коштів на потреби армії України
09.08.2018

П’ять перевірених способів розпізнати грошового шахрая

В епоху інтернету і соціальних мереж в світі розвелося чимало шахраїв, які тільки й думають про те, аби обдурити вас та виманити гроші. Ніхто не буде заперечувати, що в Україні таких злодюжок теж вистачає. Дізнайтеся, як уберегтися від грошових шахраїв.

Запитайте у нього, яким чином йому відомо ваше ім’я. Якщо він не може переконливо відповісти, то він, можливо, знайшов вашу контактну інформацію в інтернеті або телефонній книзі.

Попросіть його викласти все на папері. Шахраї не люблять нічого писати на папері, тому вони спробують ухилитися від цього, сказавши, що у них немає часу чи щось інше.

Результат пошуку зображень за запитом "грошові шахраї"

Попросіть його поговорити з вашим знайомим юристом або бухгалтером. Шахрай скаже, що у нього зовсім немає часу, або він просто запише контактні дані цієї людини, але ніколи їй не подзвонить.

Попросіть у нього список відгуків про його роботу. Скажіть, що ви хочете поспілкуватися з кількома з його попередніми клієнтами, які уклали з ним цю фінансову операцію. Розшукайте дані про цих людей, щоб переконатися в їх реальності. Не приймайте листи з відгуками від споживачів у якості заміни.

Пов’язане зображення

Не звертайте уваги на всі позиви діяти негайно. Шахрай буде всіляко вас переконувати діяти тут і зараз, щоб не упустити “золоту рибку”. Однак, якщо ця шикарна угода не буде доступна завтра, то не варто ризикувати. Більшість шахраїв не люблять кредитні картки та чеки, бо це залишає за собою сліди.

, , , переглядів: 774

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *