П’ять секретів щасливого сімейного життя

Збір коштів на потреби армії України
19.01.2019

П’ять секретів щасливого сімейного життя

Подружня вірність – це один з головних “стовпів”, на якому тримається шлюб. Однак, для того, щоб партнерові не хотілося піти наліво, потрібно дотримуватися кількох важливих правил. Клінічний психолог і консультант з питань шлюбу Віллард Харлі здійснив експеримент, в якому задіяв 800 пар. Він вивів 5 основних потреб подружжя, дотримання яких зведе ймовірність зради до нуля.

1. Потреба в ніжності/потреба в сексі

Ніжність і прихильність можна проявляти через поцілунки, обійми, подарунки, дзвінки, турботу. Все це дуже важливо для жінки, адже якщо вона не відчуває себе під захистом і в комфорті, вона швидше за все не захоче сексу зі своїм партнером. У той же час важко отримати ніжність від чоловіка, відмовляючи йому в інтимній близькості.

Пов’язане зображення

2. Потреба в спілкуванні/потреба у напарнику по відпочинку і розвагах

Жінка має потребу в постійному спілкуванні з партнером. Вчені встановили, що жінкам потрібно приблизно пару годин розмов з чоловіком на день, щоб відчувати себе потрібними. Сильна стать надає великого значення здатності дружини стати вірним напарником по відпочинку і розвагах. Спільне дозвілля з дружиною — друга за значимістю після сексу потреба для чоловіка.

3. Потреба в щирості/потреба споглядати поруч привабливу жінку

Здатність довіряти у жінці будується на відвертості партнера, тому вони не терплять секретів. Чоловікові ж важливо бачити поруч привабливу і доглянуту партнерку.

Результат пошуку зображень за запитом "секреты семейного счастья"

4. Потреба в достатньому фінансовому забезпеченні/потреба в комфортній обстановці

Потреба у спокої і домашньому затишку для чоловіків дуже велика. На думку Уілларда Харлі, вони іноді навіть фантазують і мріють про це.

5. Потреба у хорошому батьку для дітей/потреба в похвалі

Жінці важливо, щоб чоловік був прикладом для наслідування у своїх дітей і брав на себе частину виховання. Сильній статі важливо, щоб партнерка захоплювалася ними і відзначала їх заслуги.

, , , переглядів: 1 131

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *