Пластичний хірург розповів, якою буде ідеальна жінка у 2019 році

Збір коштів на потреби армії України
28.12.2018

Пластичний хірург розповів, якою буде ідеальна жінка у 2019 році

Пластичний хірург Андрій Якобчук розповів цікаві факти про ідеали краси 90-тих і про те, чим вони відрізняються від сьогоднішніх стандартів. “Я думаю, що 2019 рік пройде під егідою супернатуральності. Тому що вся історія краси йде по колу, кожні 15-20 років відбуваються зміни трендів. Наприклад, якщо згадати в 90-ти, то всі хотіли груди. Це був силіконовий бум”, – розповів він. Як поділився Якобчук, в 90-х багато пластичних хірургів робили груди спеціально якомога неприродніми, щоб всі розуміли, що у цієї дівчини є сміливість і гроші.

Неприродність у всьому, навіть у носах, які виходили неймовірно тонкими і ляльковими. Спинка повинна була бути рівною, прямою, що нагадує трикутник. Пластичні хірурги прибирали з лиця всі “родзинки”: дівчата виходили з лікарні вже без своїх природних невеликих горбинок або вигнутих спинок. Яскравий приклад тому – Памела Андерсон, вона – еталон краси 90-х. У цій актрисі неприроднє практично все, і в епоху супернатуральності вона більше нагадує секс-ляльку.

Результат пошуку зображень за запитом "памела андерсон"

Яка краса буде у тренді в 2019 році?

У наші дні надзвичайно популярною, навпаки, стає натуральність. Величезні груди можна побачити хіба що на фріках з ток-шоу, як і перекачані губи. Все частіше дівчата демонструють себе світу без зайвого макіяжу, у пресі все частіше з’являються моделі з абсолютно різними фігурами і типажами зовнішності. Якобчук зазначає, що чим менші імпланти використовуються для корекції форми грудей, тим безпечніше і краще, у спрогнозованому плані ви проживете все життя спокійно.

Пов’язане зображення

, , , переглядів: 1 031

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *