Польща здогадалася, як варто лікувати від коронавірусу

19.08.2020

Польща здогадалася, як варто лікувати від коронавірусу

Польща почала виробництво препарату для лікування коронавірусної інфекції на основі антитіл з плазми крові людей, які одужали. Про це написало Суспільне.

“Навіть якщо робота над вакциною буде успішною, цей препарат матиме додатковий ефект. Польща — єдина країна в Центральній і Східній Європі, в якої є технології для виробництва цього препарату. Дія антитіл у плазмі крові має доведений науковий ефект при лікуванні COVID-19”, – розповів один з розробників препарату, сенатор Гжегож Челей, передає Business Insider.

Препарат має випускати місцева компанія Biomed Lublin. Його випускатимуть у формі розчину в ампулах і вводитимуть внутрішньом’язово. Виробництво обіцяють закінчити за шість тижнів, а вже за дев’ять – першу дозу планують ввести першому пацієнту.

За словами Челея, для випробувань препарату і його розробки було використано понад 150 літрів крові. Він також відзначив, що кількість антитіл знижується за кілька тижнів після того, як людина одужала, тому лікарям варто збирати плазму відразу після другого результату аналізів, які показали, що людина одужала.

, , , переглядів: 577

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *