Поради фрілансерам, які працюють в кафе

Збір коштів на потреби армії України
13.12.2020

Поради фрілансерам, які працюють в кафе

Багато з тих, хто працює віддалено, в якості робочого місця воліють затишне кафе. Якщо ви не хочете викликати несхвалення працівників і гостей цього закладу, не забувайте про прості правила етикету.

1. Не будьте жлобом

Це, мабуть, головне правило. Кафе втрачає гроші, якщо ви весь день займаєте столик, за яким можуть сидіти інші відвідувачі. Тому замовте що-небудь, якщо хочете залишитися надовго. А якщо ви будете робити замовлення кожні 2-3 години, то ніхто і не подумає висловлювати вам невдоволення.

Розглядайте це як плату за вхід. Адже будь-якому закладу потрібен прибуток, а ви безкоштовно використовуєте Wi-Fi і насолоджуєтеся м’яким кріслом і приємною обстановкою.

2. Пам’ятайте про те, що ви не в офісі

Якщо день за днем ви відправляєтеся в одне і те ж місце, то рано чи пізно станете ставитися до нього як до свого офісу. Не варто попадатися на цю пастку свідомості. Ви знаходитеся в суспільному місці.

Звичайно, фрілансеру складно знайти місце для проведення переговорів, презентацій, співбесід і зустрічей з клієнтами. Знайдіть заклад, де можна забронювати для цього окрему зону. Або використовуйте коворкінг — робочий простір, обладнаний всім необхідним для віддалених працівників.

3. Не перевантажуйте Wi-Fi та електромережу

Wi-Fi призначений для всіх відвідувачів, тому не перевантажуйте мережу. Не варто дивитися фільми або скачувати і завантажувати тонни інформації. Пам’ятайте також про те, що ваші особисті дані можуть бути під загрозою через публічну мережу Wi-Fi.

Зарядіть смартфон і ноутбук перед походом в кафе, щоб не витрачати там електрику і не займати розетки надовго.

4. Дотримуйтеся тиші

Слухайте музику або дивіться відео тільки в навушниках. Не влаштовуйте галасливі бізнес-зустрічі. Постарайтеся скоротити гучні телефонні розмови і відеоконференції. Це може відлякати інших клієнтів закладу.

До речі, посидіти за ноутбуком можна і в бібліотеці. Там ви зможете зосередитися на поточній роботі в повній тиші.

, , , переглядів: 639

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *