Повітряна кулька очищує унітаз

Збір коштів на потреби армії України
28.05.2023

Місце під обідком унітаза є найбільш важкодоступною областю, яка потребує очищення. Тут накопичується іржа і наліт, які викликають неприємний запах, і якого позбутися досить складно.

Повітряна кулька очищує унітаз

Очищення цієї області звичайними щітками викликає певні труднощі, проте існує дивовижна і незвичайна порада, яка допоможе швидко розв’язати цю неприємну проблему. Для цього досвідчені господині використовують повітряну кульку, пише cpykami.

Як легко почистити під обідком унітаза

До надувної кульки прив’яжіть мотузку. У невелику ємність налийте 400 мл оцту, додайте 1 столову ложку мийного засобу для посуду і ретельно перемішайте. Приклейте до кульки невеликий шматочок скотчу. Помістіть повітряну кульку в унітаз так, щоб вона повністю перекрила злив. Потім вилийте підготовлений очисний розчин в унітаз. Наповніть унітаз теплою водою до верху і залиште його в такому стані на 3 години.

Після цього почистіть унітаз щіткою. Після завершення прибирання витягніть повітряну кульку зі зливу і проткніть її в тому місці, де був приклеєний скотч. Завдяки йому кулька буде акуратно здуватися, і вона не лусне, викликаючи бризки.

Джерело: https://telegraf.com.ua/

 

 

, , , переглядів: 285

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *