Прочитайте це перед тим, як зробити татуювання

Збір коштів на потреби армії України
23.08.2018

Прочитайте це перед тим, як зробити татуювання

Ти вибрав ідеальну картинку. Справа за малим – перенести її на своє тіло. Зверни увагу на такі факти, якщо хочеш, щоб все пройшло як по маслу.

Стан твоєї шкіри може спотворити картинку

Хвороби шкіри, такі як псоріаз і екзема, можуть привести до серйозних проблем. У хворих на псоріаз є ризик виникнення феномена Кебнера: коли на травмованих ділянках шкіри захворювання посилюється. А у пацієнтів з екземою існує ризик алергічної реакції на чорнило. Зрозуміло, все шкірні захворювання можуть пошкодити картинку.

Деякі ліки підвищують ризик інфекції

Нанесення татуювання підвищує ризик інфекції, так що людям зі зниженим імунітетом треба бути особливо обережними. Включаючи тих, хто приймає препарати, що пригнічують імунітет. Також краще обговорити тату з лікарем, якщо ти приймаєш препарати для розрідження крові або ліки від вугрів.

Татуювання не люблять сонце

Ділянки шкіри з недавно нанесеним татуюванням вкрай чутливі до сонячних променів. За даними Американської академії дерматології, ультрафіолет може вступити в реакцію з чорнилом і викликати ефект сонячного опіку. Якщо хочеш красиве кольорове татуювання, вибирай область, яка рідко виставляється на сонце або на яку легко нанести сонцезахисний крем.

Тобі потрібні тільки стерилізовані голки

Нехай тату-майстер розкриє упаковку зі стерилізованою голкою на твоїх очах. Ти ж знаєш, що через брудні голки передаються такі серйозні захворювання, як гепатит і ВІЛ. Заклад можна вважати гідною кандидатурою, якщо ти можеш легко задати купу питань і отримати на них нормальні відповіді. Наприклад, запитати, як вони обробляють інструменти багаторазового використання. Для цього в поважному закладі є автоклав. Тату-майстер також повинен користуватися одноразовими рукавичками і міняти їх кожного разу, коли він брався за щось, крім твоєї шкіри.

Голитися самому – погана ідея

Перед нанесенням татуювання шкіру завжди голять – делегуй це тату-майстру. Для тебе навряд чи звично ретельно виборювати ногу, руку, груди або де там ти вирішив зробити тату – а значить, великі шанси порізатися при русі. В цьому випадку нанесення татуювання доведеться відкласти до повного загоєння ранки.

Догляд після нанесення вкрай важливий

Постав запитання про те, як слід доглядати за нанесеним татуюванням до того, як майстер візьме в руки машинку. Так ти зможеш заздалегідь придбати всі необхідні препарати. Швидше за все, в тату-салоні тобі видадуть пам’ятку по догляду за татуюванням – роби все як в ній написано, якщо хочеш, щоб твоє татуювання виглядало саме так, як ти собі її уявляв.

, , , переглядів: 1 128

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *