Прості лайфхаки, як не набрати зайву вагу на роботі

Збір коштів на потреби армії України
26.11.2018

Прості лайфхаки, як не набрати зайву вагу на роботі

1. Будьте обережні у виборі напоїв. Відмовтеся від содової і солодкого пиття. Вони дуже привабливі і допомагають підтримувати бадьорість протягом дня, але в них багато калорій і немає ніякої користі. Замість кави можна підбадьоритися зеленим чаєм. До того ж, варто вибирати напої без кофеїну – звичайна вода або сік відмінно підійдуть.

2. Пийте багато води. Проста вода корисна для організму, а ще вона допомагає менше думати про лимонаді, каву та алкоголь. Більше того, ви станете частіше відвідувати туалет – спалите кілька калорій по дорозі туди і назад. До того ж, вона створює короткочасний ефект ситості, що може вас врятувати, якщо забули лоток з коханою корисною їжею!

3. Руки геть від солодощів! Так, це дуже смачно, але солодощі погано втамовують апетит – скоріше, тільки змушують хотіти все більше і більше. Замість того, щоб перекушувати шкідливими бутербродами з автомата, візьміть з дому більш корисну їжу. Навіть нарізані овочі набагато краще всяких бутербродів з копченою ковбасою.

4. Гуляйте по офісу і потягуйтеся частіше. Зробіть зарядку. Потанцюйте трохи. Жартуйте над колегами. Просто рухайтеся! Переривайтеся кожну годину, щоб трохи розім’яти тіло. Це допоможе спалити кілька калорій. Та й взагалі, сидяча робота користі не приносить, а розім’ятися ніколи зайвим не буває.

5. Робіть зарядку прямо в кріслі. Є багато сайтів, які пропонують хороші вправи для виконання сидячи. Ви можете навіть відшукати пару гантелей. Існують комп’ютерні програми, які нагадують вам перерватися і виконати кілька певних вправ, щоб ви не вичерпалися через кілька днів.

, , , переглядів: 1 044

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *