Прості поради, як контролювати свою самовпевненість

Збір коштів на потреби армії України
11.10.2018

Прості поради, як контролювати свою самовпевненість

Будьте чесні з собою

Коли ви навчитеся об’єктивно оцінювати свої здібності, ви зможете визначити свої межі, і це безсумнівно допоможе вам у житті. Але не варто недооцінювати !

Не порівнюйте себе з іншими

Самовпевнена людина знецінює чужі таланти, навички та здібності. Особливо це стосується тих людей, які піддаються маніпуляціям інших людей, які хочуть виглядати краще в очах інших.

Перевіряйте свої здібності з обережністю

Не пірнайте на глибину, поки ви не навчитеся робити це у водоймах з невеликою глибиною. Поступово йдіть до своєї цілі, не намагаючись отримати все і відразу.

Прислухайтеся до критики, особливо від людей, яким ви довіряєте

Це один з найбільш важливих кроків, які допоможуть вам боротися з надмірною самовпевненістю. Звичайно, критика не завжди виправдана. Однак ваші близькі можуть бути праві, так як вони бачать вас з боку. Більшість людей хочуть отримати вигоду з вашої заниженої самооцінки, так що не поспішайте приймати її близько до серця.

Серйозно ставитеся до своїх обіцянок

Коли ви обіцяєте щось зробити, будьте реалістичні, оцінюючи свій час і сили. Якщо ви пообіцяли одному допомогти пофарбувати автомобіль, але раніше ніколи не робили цього, ця робота може затягтися у триденний проект, якщо ви стали жертвою своєї власної самовпевненості.

, переглядів: 976

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *