Прості способи навчитися посміхатися частіше

Збір коштів на потреби армії України
05.10.2018

Прості способи навчитися посміхатися частіше

Тренуйтеся перед дзеркалом

Якщо ви хочете добитися успіху в чомусь, вам потрібно тренуватися, чи не так? З посмішкою аналогічна ситуация. Якщо ви не з тих людей, хто від природи багато посміхається, вам потрібно буде звикнути до посмішки і навчитися виражати ваші почуття більш природно. Тренуйтеся посміхатися, коли поруч нікого немає, у ванній, у вашій машині. Так, ви будете менше соромитися.

Подумайте про щасливу подію або про кохану людину

Ні для кого не секрет, що якщо ви щасливі, то посміхаєтеся, так чому ж не скористатися цим фактом? Якщо ви опинитеся в ситуації, коли ви знаєте, що вам доведеться посміхатися, і ви хочете виглядати природно, знайдіть час, щоб згадати про щасливе епізоді або особі людини, якого ви любите.

Результат пошуку зображень за запитом "щастя сміх"

Спостерігайте за усміхненими людьми

Всі знають хоча б одну людину, для якого посмішка – саме просте і природне, що тільки може бути в житті. Той, хто посміхнеться без зволікання, хто посміхається всім і всьому. Є ймовірність, що ця людина подобається багатьом, а також його вважають доброзичливим та надійним. У цьому сила відмінною посмішки.

Знайдіть партнера

В подібних ситуаціях може бути корисно мати партнера, який хоче допомогти вам досягти вашої мети посміхатися частіше. Це може бути романтичний партнер, ваш кращий друг чи товариш по роботі – це неважливо, якщо це хтось, на кого ви можете покластися, і хто володіє хорошим почуттям гумору. Їм лише потрібно злегка підштовхнути вас в ситуаціях, коли ви забуваєте посміхатися.

Результат пошуку зображень за запитом "щастя сміх"

Виберіть те, що буде змушувати вас посміхатися

Щось на кшталт “товариша по усмішці” з попереднього кроку, це повинно бути щось, що буде нагадувати вам посміхатися, коли ви бачите або чуєте це. Це може бути певне слово чи фраза, наприклад, “будь ласка” чи “дякую”, маленька записка на моніторі комп’ютера або звук дзвінкого телефону або чийогось сміху.

, , переглядів: 858

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *