Прості способи подорожувати спонтанно

Збір коштів на потреби армії України
19.09.2018

Прості способи подорожувати спонтанно

Виберіть пункт призначення

Ідея приїхати в аеропорт і тут же придбати квиток може здатися кумедною, але вона не завжди реальна і вимагає значних фінансових витрат. Виберіть відпочинок всередині країни або за кордоном, потім визначитеся з містом або регіоном, який ви бажаєте відвідати. Також слід враховувати своє фінансове становище. Які поїздки вам по кишені? Закордонні подорожі майже завжди дорожчі поїздок всередині країни, а розважливість допоможе вам заощадити в будь-якій країні.

Подорожуйте поодинці або в компанії

Спонтанна поїздка може бути вдалою і веселою як для однієї людини (або пари), так і в компанії, але самотньому подорожньому доводиться частіше піклуватися про власну безпеку. Якщо подорожуєте в поодинці, рекомендується забронювати готель з цілодобовою стійкою реєстрації на випадок пізнього прибуття, а вночі краще не залишати людні місця. Також не завадить регулярно телефонувати друзям чи родичам і повідомляти ваш маршрут.

Вибирайте житло в центрі населеного пункту

В центральній частині міста або регіону завжди зручний доступ до різних культурних і місцевих заходів, а також театрів, ресторанів і барів, музеїв, концертних залів та інших цікавих місць. Проведіть у місті хоча б кілька днів. Не слідуйте сувориму розкладу, спонтанно відвідуйте пам’ятки. Якщо ваша поїздка охоплює кілька міст або регіонів, зупиняйтеся в центральному місці кожного пункту призначення.

Подорожуйте легко

Велика кількість речей — одна з головних перешкод для спонтанних подорожей. Якщо у вас немає особливих причин брати з собою багато сумок (наприклад, при поїздці в місцевість з дуже холодним кліматом або необхідності мати при собі особливе устаткування), то намагайтеся подорожувати з однією сумкою. Бажано, щоб вона поміщалася на багажній полиці літака, а вам не доводилося реєструвати багаж перед несподіваним польотом.

Плануйте тільки один захід в день

Думка опинитися в незнайомому місці без плану може лякати, тому для спонтанної поїздки плануйте тільки одну екскурсію в день, а також здійснюйте ще дві незаплановані дії. Так ваші дні не будуть хаотичні або перевантажені планами.

, , , переглядів: 2 293

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *