Брови – невід’ємна риса обличчя, яку іноді варто підкреслити, як зробити це правильно, читайте далі.

1) Отже, ви визначилися з варіантом підфарбовування брів і кольором.

2) На другому місці стоїть м’якість олівця. Вибираючи його, слід бачити в інструкції або описі товару позначку «для брів». Багато дівчат з якихось незрозумілих причин вибирають олівці для очей, щоб підкреслювати ними брови. Але в кінцевому підсумку виходить досить яскравий і чіткий колір, який виглядає просто безглуздо.

Спеціалізовані олівці для брів мають текстуру, яка лягає рівномірно, створюючи лише легкий відблиск фарби, не відтіняючи особливу увагу саме на бровах. Адже брови для того і фарбуються, щоб підкреслити форму обличчя і красу очей.

Отже, як тільки ви обробите свої брови і зробіть їм правильну форму, потрібно попрацювати з олівцем. Для досягнення більшого ефекту, його необхідно на невелику кількість часу покласти в морозилку, щоб він придбав правильну жорсткість. Але перед цим його слід підточити. Щоб зручніше було підфарбовувати брови, потрібно, щоб олівець був максимально гострим, щоб штрихи були рівними.

3) Третій етап полягає в підготовці безпосередньо волосків брів. Їх потрібно розчесати щіточкою, щоб вони лягли рівно по мірі свого росту. Як тільки олівець в морозилці досить добре застигне, то можна приступати безпосередньо до фарбування.

Як правильно фарбувати брови олівцем?

 

Фарбувати олівцем потрібно дрібними штрихами по мірі росту волосся, а не проти нього. Тільки тоді колір і форма вийде ідеальним. З кожним днем роблячи макіяж, ви почнете розуміти всі великі особливості оформлення брів. в результаті будете робити це як професіонал.