Що означають кольори котів на думку езотериків

Збір коштів на потреби армії України
30.09.2020

Що означають кольори котів на думку езотериків

Людям, які планують на повну використовувати магічні властивості кота, обов’язково повинні знати, як правильно вибрати собі вихованця. СТБ зазначає, що одним із найважливіших факторів під час вибору кішки або кота для магічних процедур є колір їхнього хутра.
Чорний колір: чаклунство, окультні сили, глибинна магія та захист. Незважаючи на існуючі забобони, коти такого забарвлення не тільки забирають у господарів негативну енергетику, а й відводять біди, дарують мудрість і проникливість.

Рудий кіт – класичний супутник відьом. Представники цього забарвлення несуть енергію достатку та грошей. Крім того, вони наповнені дуже потужною чоловічою силою, енергією Сонця та енергією Янь.

Сірі представники котів зазвичай мовчазні та спокійні. Побутує думка, що вони приносять любов, щастя, удачу, а також допомагають налаштувати баланс і привести емоції в стабільний стан.

Білі коти мають найбільшу цілющу силу! Їм властиво дарувати людям відчуття краси, знімати напругу, а також заряджати своїх господарів очищувальною енергією здоров’я.

Колор-пойнт (забарвлення сіамського кота). Прийнято вважати, що коти такого забарвлення приносять довголіття, а також славу та успіх.

Каліко (триколірний) дарує удачу, охороняє будинок і сім’ю від шкоди. Крім того, приносить в дім щастя і добробут.

Двоколірний (чорно-білий, рудо-білий, сірий з білим). Найдоброзичливіші коти, які, крім цього, мають найкращу здатність до полювання. Дарують своїм господарям енергію мудрості та розуміння.

Кіт черепахового забарвлення має чисту магію, яка дарує ясновидіння та здатність до цілительства.

Золотисті коти, які виділяються мудрістю та грайливістю, допомагають господарям освоїти вікову мудрість та сонячну магію.

, , , переглядів: 3 999

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *