Що робити з розбитим дзеркалом?

Збір коштів на потреби армії України
10.08.2017

Що робити з розбитим дзеркалом?

 Дзеркала річ незаперечно корисна і потрібна кожній людині, дуже незручно зачісуватися, наносити макіяж або голитися на дотик. На жаль, дзеркала дуже крихкі і б’ються досить і часто, і обов’язково знайдеться той, хто негайно перекаже вам всі прикмети, пов’язані з розбитим дзеркалом, а от підказати, що робити якщо розбилося дзеркало, мало хто зможе.

Прикмети про розбитих дзеркалах не відрізняються різноманітністю і обіцяють або одне нещастя найближчим часом, або і зовсім сім років невдачі.

Що робити якщо розбилося дзеркало

Якщо ви не вірите в прикмети і з вашого оточення нікого не турбує розбите дзеркало, то ви можете просто викинути його і купити нове, втім, ви можете зробити з нього диско-куля, яка буде вас радувати або знайти інше застосування з користю . Прикмета працює як психологічна установка, знаючи її і її наслідки ви самі будете чекати без або нещасть і підсвідомо всюди їх шукати. Тим, хто в прикмети не вірить, живеться значно спокійніше.
  • Чи не дивитесь у розбите дзеркало. За різними джерелами це позбавить вас молодості, краси або життєвої енергії. Загалом нічого доброго з цього не вийде. А особливо страшні повір’я обіцяють, що розбите дзеркало стане дверима в потойбічний світ, затягуючи туди вашу душу. Звучить це не особливо райдужно, так що слідуйте подальшим радам, «що робити якщо розбилося дзеркало».
  • Промити осколки проточною водою — згідно з повір’ями, вода змиває негативну енергію, таким чином вона може очистити розбите дзеркало. Так що промийте осколки під краном. Будьте обережні — мокрі осколки дзеркала можуть вислизнути, дуже акуратно їх промивайте щоб не поранитися. Але навіть після цього, оскільки в будинку краще не тримати.
  • Оскільки суть дзеркала в його відображають властивості, можна схитрувати і зафарбувати його чорною фарбою, щоб ці властивості пропали. Так що всесвіт або потойбічні сили, які відповідають за виконання візьме, не зможуть виявити розбитого дзеркала, так як формально це вже не воно. Повір’я стверджують, що зафарбоване дзеркало не пропускає назовні темну енергію, яка могла б вам нашкодити. Так що якщо у вас є чорна фарба — вперед, акуратно фарбуйте осколки і намагайтеся не поранитися.
  • Запаліть свічку там, де було розбито дзеркало. Згідно з повір’ями, свічка відмінно очищає простір від негативної енергії, так що можливо вона допоможе і в цьому випадку.
  • Осколки необхідно винести з будинку, при цьому їх краще складати відбиває стороною друг до друга, щоб зовні залишалася матова задня поверхня. Загорніть осколки в тканину, бажано темну, зав’яжіть декілька вузлів, і винесіть на вулицю. Вважається що краще їх закопати, але стежте за ситуацією, якщо порізав ви йдете із закривавленими руками закопувати на вулиці темний згорток, про вас можуть подумати дуже багато всього цікавого.
  • Замініть дзеркало новим — повісьте його в те саме місце, або купіть нову пудреницю, якщо це було компактне дзеркало. Купуйте його самостійно і ставитеся до нього дбайливо.
  • І нарешті, для всіх: тих хто вірить у прикмети і тих, хто вважає їх нісенітницею — пропилососити і протерти все вологою ганчіркою, щоб дрібні осколки не порізали чи не потрапили кому або в очі. Скляна пил практично не помітна, але небезпечна, її можна випадково вдихнути або заробити скалку. Особливо ретельно забирайтеся якщо в будинку є тварини або діти.

Отже, що робити якщо розбилося дзеркало: не панікуйте, думаючи про всі нещастя, які ви на себе накликали. Будьте обережні і уважні — не дивитесь у нього, акуратно зберіть осколки, загорніть їх у тканину, віднесіть з дому, ретельно очистіть приміщення, в якому розбилося дзеркало і замініть його на нове.

Джерело: http://a-yak.com/shho-robiti-yakshho-rozbilosya-dzerkalo/

, , переглядів: 11 203

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *