Що робити, коли кіт отруївся пилком квітів

Збір коштів на потреби армії України
08.09.2020

Що робити, коли кіт отруївся пилком квітів

Якщо рану кота можна замастити вазеліном, то з отруєнням не так просто, розповіла ГазетаУА Клавдія Сінчук, 63 роки, з села Чаква Володимирецького району на Рівненщині.

— Моя Лізка як полиже квіти, то пускає слину з рота. Таке буває після лілій, пуансетії, цикламена та рододендрона.

Коли жінка бачить такі симптоми, то викликає в кота блювоту. Поїть його зі шприца теплим соляним розчином. Змішує 1 ст. л. солі у склянці води. Кладе тварину на диван, щоб трохи звисала голова. Так легше поїти. Після блювоти дає товчене активоване вугілля уперемішку зі склянкою ромашкового чаю. Це прочистить організм і зніме спазм ­живота.

— Не можна без призначення ветеринара купувати препарати для зупинки блювоти. Сусідка так зробила, то її кицька здохла. Була ласа ще й до шоколаду. Він викликав пронос і часте серцебиття. Спершу треба заставити тварину виблювати всю нечисть, а тоді прочистити організм від інтоксикації. Після отруєння кота кілька днів тримаю на дієті. Даю відварений рис, гречку та курятину.

, , , переглядів: 1 384

Кількість коментарів: 2
  1. У 90 % людей туберкульоз вражає легені. Розрізняють заразну форму туберкульозу легень — «відкриту» і незаразну форму — «закриту». Заразна форма захворювання характеризується тим, що людина виділяє з харкотинням у навколишнє середовище мікобактерії туберкульозу, за «закритої» форми туберкульозу в харкотинні не виявляють мікобактерії туберкульозу і, зазвичай, такі пацієнти взагалі не кашляють. «Закрита» форма туберкульозу – це, як правило, рання стадія захворювання, коли в легенях виявляють окремі невеликі ділянки запалення (1-2 см). «Відкрита» форма — це пізніша стадія захворювання, коли в легенях визначають великі ділянки запалення з розпадом легеневої тканини (може бути враженою вся легеня або навіть обидві легені). Туберкульозне запалення призводить до відмирання уражених ділянок легень. В цих ділянках виникає розпад легеневої тканини і вона виділяється через бронхи з харкотинням. В легенях утворюються порожнини розпаду, які називають «кавернами». Якщо туберкульоз виявляють у запущеній стадій, то таких каверн в легенях є багато. Це кавернозна складна форма захворювання, яка потребує тривалішого лікування, а іноді застосування допоміжних хірургічних втручань. При кавернозних формах туберкульозу у людини завжди є кашель із виділенням харкотиння. Однак, навіть при виявлені туберкульозу у запущеній стадії з наявністю каверн в легенях, захворювання повністю виліковується, а каверни загоюються. При цьому, зазвичай, функція легень не втрачається.

  2. ___123___Що робити, коли кіт отруївся пилком квітів | LIGHT___123___

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *