Що робити, якщо пробило шину в дорозі: поради автомобілістам

Збір коштів на потреби армії України
12.04.2022

Що робити, якщо пробило шину в дорозі: поради автомобілістам

Пробите колесо, запаски немає, а їхати треба – існує декілька варіантів вирішення проблеми.

Кожен автомобіліст схильний до ризику, що в дорозі може проколотися колесо. Значно гірша ситуація, якщо в цей момент із собою немає запаски. Що робити, якщо ви пробили шину на дорозі? Читайте кілька корисних порад у нашій статті.

Як полагодити проколоте колесо: лайфхаки

  • Лайфхак 1. Шини RSC

Якщо на вашій шині є напис RSC – вам пощастило. Завдяки технології RunFlat System борти покришки мають спеціальне посилення, що дозволяє рухатися без шкоди для диска навіть на повністю спущеній гумі. А значить, ви можете проїхати ще до 100 км і дістатися найближчого шиномонтажу, щоправда, зі швидкістю не більше 80 км/год.

  • Лайфхак 2. Герметик

У багажнику завжди має бути герметик, який наповнює колесо спеціальним складом та пломбує проколи діаметром до 4,5 мм. За твердженням виробників, під час руху на такому колесі немає розбалансування і немає обмеження за швидкістю, але все-таки варто їхати обережніше.

  • Лайфхак 3. Набір для ремонту

У вашому наборі для ремонту мають бути спеціальні армовані джгути, що дозволяють виконати ремонт у польових умовах і за короткий час. Такий джгут поміщається у місце проколу шини, і вона не спускатиме повітря, що дозволить уникнути ремонту на шиномонтажі.

  • Лайфхак 4. Насос

Якщо до автосервісу не дуже далеко, а пошкодження шини незначні, можна підкачати колесо і поспостерігати, як воно знову здувається. Якщо гума спускає повільно, ви маєте шанс дуже акуратно доїхати до шиномонтажу. Періодично зупиняйтеся та перевіряйте стан колеса.

  • Лайфхак 5. Цвях у колесі

Якщо після огляду покришки ви помітили, що в ній застряг цвях або шуруп, не поспішайте витягувати їх. Часто ці предмети блокують вихід повітря і шина спускає дуже повільно. Крім того, у безкамерному колесі рідина, що знаходиться всередині, при контакті з повітрям швидко густіє, і колесо самовулканізується. Тож якщо повітря більше не виходить, можете підкачати колесо і дістатися найближчої майстерні.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

переглядів: 353

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *