Шість порад для тих, хто хоче навчитися закручувати вії

Збір коштів на потреби армії України
20.05.2020

Шість порад для тих, хто хоче навчитися закручувати вії

Вії допомагають привернути увагу до очей, а також створюють більш чуттєвий і провокаційний погляд. Немає жодних сумнівів, що миле “віяло”, яке звабливо рухається, може пробудити пристрасть, де б ви не були.

Безсумнівно, вигнуті вії виглядають більш чуттєво. Цей ефект створюють за допомогою щипців для підкручування вій. Це просто і недорого. Крім того, приємно те, що цей процес не шкодить віям.

  1. Щоб отримати кращий ефект від закручування, можна прогріти щипці феном до комфортної для вас температури (вони не повинні бути гарячими, бо можуть обпекти обличчя).
  2. Робити завивку лише на чисті та сухі вії – без туші. Інакше вони поламаються.
  3. Верхню пластину розташуйте біля рухомої повіки, а нижню зафіксуйте біля коріння вій. Остання не повинна торкатися шкіри.
  4. Не стискайте щипці занадто сильно, якщо хочете отримати природний ефект.
  5. Зробіть три нетривалих затиски (7-10 секунд). Якщо вії короткі, то затискайте лише біля основи, якщо довгі – робіть затиски по всій довжині.
  6. Можна закріпити результат тушшю.

Рекомендуємо після кожного використання очищати та дезінфікувати щипці. Якщо гумка псується чи стає надто твердою з часом, то обов’язково замініть її. Зокрема ефект від підкручування вій щипцями залежить не від вибраного кута, а від кількості та тривалості затисків. Особливої користі щипці для вій не мають. Вони просто загинають їх: піднімають біля коріння і підкручують. Навіть щоденне використання механічних щипців не дасть довготривалого ефекту.

, , , переглядів: 1 555

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *