Шкідливі звички: 5 кроків до нового життя

Збір коштів на потреби армії України
08.03.2020

Шкідливі звички: 5 кроків до нового життя

Не все, що нас вбиває – робить сильнішими. Як позбутися від звичок, які руйнують наш організм?

  1. Відчуйте різницю між звичкою і залежністю.

На відміну від наркоманії, погана звичка ситуаційна. Залежність від заборонених речовин згубна, в той час як куріння або любов до алкоголю не такі серйозні. Після того, як ви чітко усвідомлюєте, що ваша проблема – це всього лише звичка, вам буде простіше від неї позбутися.

  1. Зробіть установку.

Перший крок – це дати собі слово зав’язати. Уявіть, що буде, коли ви кинете курити або пити. Фахівці пропонують візуалізувати своє життя, в якій немає місця поганим звичкам. Нехай ця картина стане мотивацією. Напишіть, яким ви бачите нового себе і постійно перечитуйте, коли сила волі слабшає і бажання зірватися дає про себе знати.

  1. Виберіть дату.

Думка про те, що в один прекрасний день ви просто викинете недокурену сигарету або виллєте недопитий алкоголь, а далі ні-ні – невірна. Найкраще розробити план, який допоможе вам безболісно впоратися зі звичкою.

Просто виберіть дату, коли ви забудете про згубну прихильності і потроху готуйтеся до неї. Зменшуйте кількість вечірок, обмежуйте в день замість звичних десяти сигарет – шість і так далі.

  1. Соцмережі в допомогу.

Багатьом вдалося кинути шкідливі звички саме таким чином. Напишіть великий пост-обіцянку про те, що ви хочете кинути палити або пити.

Якщо це надто особисте, створіть групу підтримки з найближчих друзів. Можливо вам вдасться знайти серед них спільників – це полегшить “ломку”.

  1. Правило 21 дня.

Швидше за все, ви знаєте, що нова звичка формується протягом 21 дня. Коли вам захочеться покурити чи випити, просто пообіцяйте собі, що зробите це після закінчення терміну. Швидше за все, після 21 дня ви з огидою подивитися на сигарету чи пляшку.

, , , переглядів: 749

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *